اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

زنی که از کانادا به ایران آمد تا زیبا شود ولی …!!!

زنی که از کانادا به ایران آمد تا زیبا شود ولی …!!!
تزریق ژل‌های دردسر‌ساز زن جوانی را مجبور کرد تا پس از گذشت 5 سال به ایران بازگردد. چندی پیش زن جوانی به دادسرای جرائم پزشکی مراجعه کرد و به طرح شکایت پرداخت. این زن گفت: من مقیم کانادا هستم، شنیده بودم تزریق ژل در ایران ارزان است 5 سال پیش به ایران آمدم. آگهی‌ها را دیدم و خواستم زیباتر‌ شوم.
 
عکس‌های متنوع با اسم‌های متفاوت، هر کدام برای جذب مشتری طرح‌های جدید‌تری آگهی کرده بودند. تنها به زیباتر شدن فکر می‌کردم که می‌توانست همسرم را خوشحال کند و نزد دوستان و آشنایان محبوب‌ترم می‌کند، می‌دانستم که با تزریق ژل اعتماد به‌نفس بیشتری پیدا می‌کنم!

آگهی‌های مجلات و برجستگی و فرم صورت برخی هنرپیشه‌های سینما مرا وسوسه کرد تا برای برجسته‌سازی گونه‌ها و لبهایم و از بین بردن چروک زیرچشم به مطب یکی از این پزشکان که ادعا می‌کرد متخصص زیبایی است، مراجعه و تزریق کنم، تزریق در ابتدا خوب و سریع عمل کرد ولی عوارضش پس از مدتی بروز کرد چشم‌هایم متورم شد و در بینایی مشکل پیدا کردم و موهای زائد در تمام صورتم رشد کردند.

 
پس از 5 سال به ایران بازگشتم و به مطب پزشکم رفتم و درباره مواد ژل تزریق شده از وی پرس‌وجو کردم، گفت که از مواد گیاهی استفاده کرده در صورتی که دیگر پزشکان این اعتقاد را ندارند و می‌گویند وی از موادی استفاده کرده که تاریخ انقضای آن گذشته است!!
من هزینه زیادی بابت این عمل داده‌ام و از پزشک معالجم شکایت دارم. با طرح شکایت بازپرس پرونده پزشک متخصص را به دادسرای جرائم پزشکی احضار کرد. وقتی پزشک زیبایی پیش‌روی بازپرس پرونده قرار گرفت، گفت: من برای تزریق ژل از عصاره مواد گیاهی استفاده کرده‌ام و هیچ موردی برای بیمارانم تاکنون پیش نیامده است.
 
وی افزود: این زن بعد از 5 سال دوباره به ایران بازگشته و احتمالا در کانادا به تزریق ژل اقدام کرده است. با ادعاهای پزشک معالج پرونده برای تحقیقات بیشتر به کمیسیون پزشکی فرستاده شد تا میزان قصور این متخصص زیبایی مشخص شود.