توصیه های ایمنی را جدی بگیرید (طنز)

هم‌كلاسی گرامی:

این‌كه با وجود این لب‌های شتری و چشمای وق‌زده و پوست مثل ته‌دیگ عدس‌پلو، زحمت زدن یه رژ لب هم به خودت نمی‌دی، بخاطر زیبایی سادگی شما نیست، اعتماد به نفس كاذب متاسفانه معضل بزرگی‌ست!

همكار محترم:

درست است كه چند روزی تا عید مانده ولی اگه فقط این‌بار ناپرهیزی كنید و چند روزی زودتر حموم بروید، بنده شخصا تضمین می‌نمایم كه به هیچ‌كدام از قوانین فیزیكی و شیمیایی عالم برنمی‌خورد.

ضمنا یه چیزای دسته‌داری معمولا جلوی آینه حمام یا دست‌شویی می‌گذارند كه سرشون پرز دارد، سالی دو سه بار از اینا بكشید به دندانتان، اعضای شركتی رو از نگرانی می‌رهانید.

مُردیم بس‌كه از دهن نفس كشیدیم!

دوست‌دختر عزیز:

در وجود ما چیزی به نام غیرت وجود ندارد و چند سالی هست كه نه تنها من، بلكه روی هیچ پسری این آپشن بصورت دیفالت نصب نمی‌شود. هم شوما می‌دانی چه خبر است و هم ما بهتر از شوما این جاده‌های خاكی رو طی كرده و انتهای پیچش هم شاشیده‌ایم، فلذا احتیاجی به این گوشه كنایه‌ها و تیكه‌ها نیست، همین كه هروقت من در دسترس بودم و خانواده در دسترس نبودن، شوما در دسترس باشی ما رو از این دوستی كفایت می‌كند!

دوره فعلی زمانه حق انتخاب‌هاست، هركدام‌تان كه برای این دو سه ساعت‌های روزهای فرد، كمتر اذیت كند و توقع [مالی و معنوی] پایین‌تری داشته باشد و البته دیرتر دل آدم را بزند، شانس بقایش بیشتر است.

پدر بزرگوار:

رمز ماهواره 1353 است. بجای این‌كه هی اول و آخر شماره تلفن‌های خونه و موبایل‌های‌مان را چك كنی بهتره سال ازدواج‌تان را یادتان باشد.

ضمنا مولتی‌ویژن و ایكس‌ایكس‌ال از كانال 777 به بعد مرتب چیده شده‌اند، قبلش با من هماهنگ كنید تا هم وقتتان را الكی صرف دیدن این تلفنی‌ها نكنید، هم صبح موقعی كه جلوی تلویزیون خوابتان برده است، مادری را شگفت زده ننمائید!

مادر مهربان:

ویاگرا گران است، این قرص ترامادول و كلومیپرامین را كه توی كشوی میزمان پیدا كرده‌اید مصرف دیگری دارد!! انقدر مات و مبهوت در خانه ما را نظاره نكنید.

استاد ارجمند:

درست است كه خیر سرمان فوق لیسانس می‌خوانیم ولی "ریاضی1" را چهاربار افتادیم و "ریاضی2" را از جلویی نوشتیم، "معادلات" را با استاد، نقدی حساب كردیم و "محاسبات" را به زور پروژه پاس كردیم و برگه سفید "آمار و احتمالات" ام را هم خودم نمی‌دانم چجوری 10 شد و ریاضی مهندسی را هم بعد از سه بار افتادن "معرفی به استاد" كردیم. فلذا بسط مك لورن و سینوس هیپربولیك و معادله سهمی كه سهل است، سینوس30 درجه را هم با ماشین‌حساب می‌زنیم، پس عاجزانه درخواست داریم فعلا از ما یكی بكشید بیرون تا ببینیم برای آخر ترم چه گِلی می‌توانیم به سرمان بگیریم.پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز