اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خارج شدن یک دکمه از بینی این زن پس از 35 سال!

خارج شدن یک دکمه از بینی این زن پس از 35 سال!
بیمارستان مرکزی شهر کراسنویارسک در منطقه سیبری روسیه اعلام کرد یک دکمه که از سی و پنج سال پیش در بینی یک زن فرو رفته بود، طی یک عمل جراحی خارج شد. این زن که مشکل تنفسی پیدا کرده بود، پس از آن که نتوانست با استفاده از دارو این مشکل را حل کند، به بیمارستان مراجعه کرد.
به گزارش ایران ناز این بیمارستان در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد متخصصان از بینی این زن یک رینولیت یا سنگ بینی چهار سانتی متری خارج کردند. به تجمع لایه های کلسیم در اطراف یک جسم خارجی که به مدت طولانی در داخل بینی باقی مانده است، رینولیت گفته می شود. این رینولیت شامل یک دکمه پیراهن به قطر یک سانتی متر بود.
 
خارج شدن یک دکمه از بینی این زن پس از 35 سال!
این بیمار نمیداند که این دکمه چگونه داخل بینی او شده است. مقدار نمک های کلسیمی که در اطراف این جسم جمع شده است نشان می دهد که این حادثه احتمالا در زمان کودکی این بیمار روی داده است!
ولادیمیر افونکین، رئیس بخش گوش و حلق و بینی این بیمارستان گفت این بزرگترین رینولیتی است که تا کنون دیده است و برای نخستین بار است که می شنود فردی بزرگسال نمی داند این جسم چگونه داخل بینی او شده است.
این پزشک افزود تا کنون تعداد کمی رینولیت دیده است، اما این رینولیت از همه آنها بزرگتر بوده و رکورد همه آنها را شکسته است.