وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نرم‌افزار اعلام زمین لرزه، مخصوص تلفن همراه

نرم‌افزار اعلام زمین لرزه، مخصوص تلفن همراه
نرم‌افزار اعلام زمین لرزه، مخصوص گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید بزودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا با دریافت این نرم‌افزار رایگان و نصب آن بر روی گوشی امکان اطلاع از آخرین اخبار زلزله و مشاهده نقشه دقیق محل وقوع ممکن شود.

به گزارش سرویس نرم افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران ، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران آخرین اخبار زلزله را به‌صورت فوری و از طریق پیام کوتاه تلفن همراه در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

مشترکان تلفن همراه از این پس می‌توانند جدیدترین اخبار مربوط به زلزله‌های بالاتر از ۳٫۵ ریشتر استان خود و استان‌های همسایه یا کل کشور را به محض حادث شدن از طریق پیامک دریافت کنند.

با توجه به اینکه کشور ما رکورد بیشترین تعداد رویدادهای لرزه‌ای در جهان را به‌خود اختصاص داده و روزانه بیش از ۱۰ زلزله بالای ۲درجه در مقیاس ریشتر در ایران رخ می‌دهد و این تعداد در سال جاری بیشتر نیز شده امکان دریافت اطلاعات در این زمینه از طریق پیامک ممکن شده است.

از این رو به‌زودی نرم‌افزار اعلام زمین لرزه، مخصوص گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا با دریافت این نرم‌افزار رایگان و نصب آن بر روی گوشی، همزمان با دریافت پیامک اعلام زمین لرزه، محل دقیق حادث شدن روی نقشه کشور و بزرگی آن را نیز مشاهده کنند.