اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بستری شدن بازیگر زن سرشناس در آسایشگاه روانی!!

بستری شدن بازیگر زن سرشناس در آسایشگاه روانی!!
خانم کاترین زتا-جونز بازیگر سرشناس بریتانیایی نخستین بار در سال ۲۰۱۱ در آسایشگاه بستری و خبر بیماری روحی او نقل محافل شد. این بازیگر بریتانیایی به نوع دوم بیماری دو قطبی مبتلا است. گفتنی است که حالات روحی بیماران دو قطبی دگرگون است آنها گاهی رفتار آزار دهنده از خود بروز می‌دهند.

این دومین بار است که او به دلیل ابتلا به بیماری دوقطبی نیاز به درمان پیدا میکند. کارگزار ستاره فیلم هایی چون شیکاگو و نقاب زورو طی اعلامیه ایی رسمی بیان کرد که علت بستری شدن زتا جونز پیشگیری از عود مجدد بیماری اوست. وی نخستین بار در سال ۲۰۱۱ در آسایشگاه بستری و خبر بیماری روحی او نقل محافل شد.

 
بستری شدن بازیگر زن سرشناس در آسایشگاه روانی!!
 
این بازیگر بریتانیایی به نوع دوم بیماری دو قطبی مبتلا است. گفتنی است که حالات روحی بیماران دو قطبی دگرگون است آنها گاهی رفتار آزار دهنده از خود بروز می‌دهند. به گزارش ایران ناز کارگزار کاترین زتا-جونز به خبرنگاران گفت: کاترین بخاطر پیشگیری از عود بیماری به آسایشگاه مراجعه می کند. پیشتر زتا جونز اعلام کرده بود که به صورت دوره‌ایی باید تحت مراقبت باشد تا به روشی خوشبینانه بتواند بیماری خود رامدیریت کند.

در سال ۲۰۱۱ کاترین زتا-جونز ۴۳ ساله که برنده تندیس اسکار بهترین بازیگر زن نقش مکمل (شیکاگو) است به دلیل فشارهای روحی ناشی از بیماری سرطان همسرش مایکل داگلاس بستری شد. اما این بار دلیل خاصی برای بستری شدن او بیان نشده است. آخرین فیلمی که از او به نمایش عمومی درآمده اثرات جانبی (استیون سودربرگ) است که با واکنش مثبت منتقدان روبه رو شد.