اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خودکشی زیباترین دختر بالیوود – سینمای هند (عکس)

خودکشی زیباترین دختر بالیوود – سینمای هند (عکس)
طبق گزارشات پلیس جسد یک بازیگر بالیوودی در خانه اش در مومبئی کشف شد. به گزارش ایران فروم جیا خان توسط مادرش در آپارتمانشان کشف شد در حالی که خود را حلق آویز کرده بود. به گزارش ایران ناز و به گفته پلیس گویا هیچ گونه یادداشتی مبنی بر خودکشی یافت نشده و آنان همچنان به دنبال اطلاعات بیشتر از همسایگان خانم خان هستند.
 
خودکشی زیباترین دختر بالیوود - سینمای هند (عکس)
 
مادر و خواهر این بازیگر بیرون منزل بوده و او در آپارتمان تنها بود که این اتفاق افتاده و در زمان بازگشت او را دیدند که خودش را دار زده است. ستاره های بالیوودی که از جمله دوستان این بازیگر بودند و همچنین هوادارانش در شبکه اجتماعی توئیتر پیام های خود را مبنی بر شوکه شدن خود از این خبر ارسال کردند.

گفته می شود که وی قصد دنبال کردن حرفه طراحی داخلی را داشته است که شغل بازیگری اش با شکست مواجه میشود. این بازیگر 25 ساله بالیوود نخستین بازی خود را در سال 2007 در نقش یک دختر 18 ساله وی در مقابل بازیگر مطرح بالیوود آمیتاب باچان انجام داده بود.

 
خودکشی زیباترین دختر بالیوود - سینمای هند (عکس)
یک فیلم ساز در پیامی نوشته بود: وقتی فیلم Nishabd را کارگردانی می کردم که او نیز در آن بازی می کرد، هیچ بازیگر تازه کاریر را به اندازه جیا سرزنده ندیده بودم  من نمی دانم دلیلش چه بود که کار او به اینجا رسید ولی او بسیار درباره آینده کاری و شغلی خود افسرده بود.

او در ادامه اضافه کرده بود: آخرین باری که جیا را دیدم به من گفت همه اطرافیانم به من حس یک فرد شکست خورده را القاء می کنند. جیا خان که نام واقعی او نفیسا خان بوده و در نیویورک به دنیا آمده و در چلسیا، لندن بزرگ شده بود. او در سن 17 سالگی به نیویورک بازگشت تا بازیگری بخواند.

 
خودکشی زیباترین دختر بالیوود - سینمای هند (عکس)