اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پیشنهاد ازدواج این دختر به این مرد مشهور (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
پیشنهاد ازدواج این دختر به این مرد مشهور (عکس)
به گزارش ایران ناز: یک روزنامه نگار زیبا روی فلسطینی از محمود عباس درخواست ازدواج کرد. ایمان هریدی (۲۸ ساله) گفته است به منظور تحقق آرزوهایش در داشتن زندگی مناسب از عباس درخواست ازدواج کرده است.این زن در نوشته خود آورده است:من ایمان هریدی روزنامه نگار ۲۸ ساله ، فرزند یک شهروند عادی هستم ، خواستار ازدواج با جنابعالی می باشم تا به یک فرصت زندگی شرافتمندانه و احترام دیگران دست یابم.
 
پیشنهاد ازدواج این دختر به این مرد مشهور (عکس)

وی درباره دلیل درخواستش ، نوشت: دوست دارم آرزوی خود و دیگر جوانان فلسطینی در داشتن یک کار مناسب و دست یابی به امکانات زندگی بهتر تحقق یابد.ایمان هریدی افزود  من فرزند یک مرد با نفوذ یا پادشاه نیستم بلکه دختر یک مرد عادی هستم، به او افتخار می کنم ، اما مطمئن هستم که امتیازهای اجتماعی، اقتصادی و حتی سیاسی تنها در اختیار خانواده های مسئولان است.

این روزنامه نگار زن نوسته است : جناب رئیس من تحصیل کرده دانشگاه هستم و دارای تجربه کافی می باشم اما فرزندان مسئولین همه چیز را مال خود کرده اند در حالی که درها بر روی فرزندان شهروندان عادی بسته شده است.وی از محمود عباس خواست تا با فراهم کردن فرصت های شغلی از مهاجرت جوانان فلسطینی به دیگر کشورها جلوگیری کند.