اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

گرانقیمت ترین خوراک ماهی در جهان (عکس)

گرانقیمت ترین خوراک ماهی در جهان (عکس)
به گزارش ایران از: تمام خواص ماهی را اگر بدانید حتما به صورت هفتگی از آن استفاده خواهید کرد. ماهی غذای ارزانی نیست و اگر بخواهید آن را در بهترین رستوران یا بهترین حالت نوش جان کنید بسیار گران تر هم خواهد شد. این روزها یک رستوران در انگلستان شیک ترین خوراک ماهی را سرو می کند.

"چارلی بیگام" سرآشپز درجه اول انگلیسی است که این خوراک ماهی را با استفاده از ماهی سالمون، خرچنگ، صدف و میگو درست کرده است اما اینجا پایان ماجرا نیست زیرا این غذای لذیذ درون یک ظرف از طلا قرار گرفته است و دور آن با استفاده از خاویار تزئین شده است.

 
گرانقیمت ترین خوراک ماهی در جهان (عکس)

این غذا به صورت کاملا محدود و تنها در دو پرس تهیه شده است و قیمت هر پرس آن 520 دلار معادل با 1 میلیون و 500 هزار تومان است. دلیل این قیمت بالا طلا و البته موادی است که درون خوراک به کار رفته است. این خوراک را تنها برای سفارش های خاص تهیه می شود.

سرآشپز این ماهی می گوید برای آنکه بتواند طعمی فراموش نشدنی به این غذا بدهد تمام دنیا را سفر کرده و ادویه های مختلف و خاص آن ها را جدا کرده است. سپس همه این ادویه ها به همراه غذا برای مدت سه ساعت در اجاق درست شده است تا بهترین و منحصربه فرد ترین خوراک ماهی درست شود.