اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

زنی که در کمال بی رحمی شوهرش را کشت (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
زنی که در کمال بی رحمی شوهرش را کشت (عکس)
زنی که متهم است با همدستی دو دختر نوجوانش و مردی غریبه، شوهرش را به قتل رسانده و جسدش را در اتاق پذیرایی خانه‌شان دفن کرده است در آخرین جلسه دادگاه اتهامش را پذیرفت و گفت نباید دخترانش را برای کشتن پدرشان تشویق می‌کرد.کشف جسد در اتاق پذیراییبه گزارش اعتماد، سوم اردیبهشت ماه سال ۸۷ مردی هنگام کندن کف اتاق پذیرایی خانه‌اش واقع در شهرستان ساوجبلاغ با جنازه یک مرد روبه‌رو شد. او خیلی زود پلیس را در جریان این ماجرای عجیب قرار داد تا تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت آغاز شود بسیار دردناک بود.

صاحبخانه در این خصوص به پلیس گفت: چند سال قبل خانه‌ام را به مردی به نام حسین اجاره دادم. او و خانواده‌اش چند سال مستاجرم بودند تا اینکه دو ماه قبل با پایان قراردادمان، همسر حسین ودیعه خانه را از من گرفت و همراه فرزندانش از آنجا رفت. این مرد ادامه داد: چون خودم می‌خواستم در خانه ساکن شوم تصمیم گرفتم آن را تعمیر کنم اما حین کندن کف اتاق پذیرایی یک جنازه پیدا کردم.
 
زنی که در کمال بی رحمی شوهرش را کشت (عکس)

بررسی جسد کشف شده نشان می‌داد مدت‌ها از قتل مرد ناشناس می‌گذرد و به احتمال زیاد کلید این ماجرا در دستان حسین و خانواده‌اش است. به این ترتیب ردیابی آنها در دستور کار قرار گرفت تا اینکه چندی بعد طاهره و دو دختر ۱۲ و ۱۶ ساله‌اش به نام‌های سمیه و سمیرا دستگیر شدند. به گزارش فان خونه بازجویی از آنها نشان داد جسد کشف شده متعلق به پدر خانواده است و آنها چند ماه قبل او را کشته وجسدش را در خانه استیجاری‌شان دفن کرده‌اند.

شواهد حاکی از آن بود این پرونده ابعاد گسترده‌تری دارد. از این رو تجسس‌های افسران آگاهی در این خصوص ادامه یافت تا اینکه پای مردی به‌نام حامد نیز به میان کشیده شد. بازجویی از این مرد نشان داد او مدتی است با طاهره در ارتباط است و در قتل حسین دخالت دارد. در چنین شرایطی چهار متهم پرونده در شعبه ?? دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند. در حالی که اعترا‌ف‌های صریح متهمان همچنین اظهارات پسر پنج ساله خانواده به نام محسن که شب حادثه در خانه بود جای تردیدی در مجرم بودن‌شان باقی نمی‌گذاشت، قضات دادگاه طاهره و دو دخترش را به قصاص و حامد را به تحمل ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند. با این حال رای در شعبه ۱۵ دیوانعالی کشور نقض شد تا بار دیگر پرونده این جنایت خانوادگی به دادگاه فرستاده شود.

پای میز محاکمه

در نخستین جلسه از دور تازه محاکمه متهمان طاهره و دخترانش جزییات تازه‌تری از قتل پدر خانواده را افشا کردند. طاهره درباره انگیزه‌اش از این قتل گفت: شوهرم مرد بد دهنی بود. او مدام افراد معتاد را به خانه‌مان می‌آورد. ادامه زندگی در کنار حسین برایم عذاب آور بود. او حتی تصمیم داشت سمیرا را که آن زمان سن چندانی نداشت به یکی از دوستانش بدهد. در این بین متوجه شدم سمیرا مزاحم تلفنی دارد. به دخترم گفتم به هیچ مردی دل نبندد اما به حرفم توجهی نکرد. یک روز خودم با مزاحم تلفنی تماس گرفتم و با او قرار گذاشتم. او حامد نام داشت و از آن به بعد به من و دخترهایم کمک می‌کرد.

این زن در تشریح جزییات قتل گفت: حامد در این ماجرا دخالتی نداشت. شب حادثه حسین از بیرون آمد و خوابید. من هم موقعیت را برای کشتنش مناسب دیدم. ماجرا را با سمیرا و سمیه در میان گذاشتم و آنها هم قبول کردند پدرشان را بکشیم. ما یک شال دور گردن او انداختیم و وقتی خفه شد جنازه را کف اتاق پذیرایی دفن کردیم. در ادامه این جلسه سمیرا و سمیه هم حرف‌های مادرشان را تایید کردند و گفتند به دلیل رفتار پدرشان دست به این کار زده‌اند. حامد اما دست داشتن در قتل حسین را نپذیرفت و گفت فقط به قصد کمک به خانه طاهره رفت و آمد داشته است.

آخرین دفاع

در آخرین جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبدالهی برگزار شد متهمان فرصت یافتند تا برای آخرین مرتبه از خود دفاع کنند. در ابتدای این جلسه محسن که حالا ۱۰ ساله است و در بهزیستی نگهداری می‌شود درباره اظهارات قبلی‌اش که گفته بود من قتل پدرم را دیدم، گفت: آن زمان من بچه بودم. هیچ چیز ندیدم. عمویم به من گفت این حرف‌ها را بزنم. من هیچ‌چیز درباره قتل پدرم نمی‌دانم.

سپس نوبت به سمیرا رسید تا برای آخرین مرتبه از خود دفاع کند. او که زمان وقوع این قتل ۱۶ ساله بود، گفت: حامد به خانه ما رفت و آمد داشت اما هنگام کشتن پدرم در آنجا نبود. من و خواهر و مادرم با کمک یکدیگر پدرم را کشتیم. مادرم یک شال دور گردن پدرم انداخت. یک سر آن را به من داد و سر دیگرش را سمیه گرفت. خودش هم روی سینه‌اش نشست. من و خواهرم شال را کشیدیم اما من دستم سست شد و شال را رها کردم اما آنها خودشان شال را کشیدند. در ادامه حامد آمد و با کمک او جسد را دفن کردیم.

در ادامه سمیه در جایگاه قرار گرفت و گفت: آن زمان من ۱۲ ساله بودم. پدرم ما را اذیت می‌کرد. برای همین تصمیم گرفتیم او را بکشیم.وی ادامه داد: وقتی شال را دور گردن پدرم انداختیم دست سمیرا شل شد و آن را رها کرد اما من و مادرم شال را کشیدیم. حامد اصلا در کشتن پدرم دخالت نداشت. نمی‌دانم چرا خواهرم دروغ می‌گوید. سومین متهم طاهره بود.او بار دیگر جزییات قتل شوهرش را پذیرفت و گفت: من از زندگی با شوهرم راضی نبودم اما اشتباه کردم که پای دخترانم را وسط کشیدم. من باید خودم به تنهایی این کار را می‌کردم اما اشتباه کردم.

وی ادامه داد: من و حامد با یکدیگر رابطه‌یی نداشتیم و او آن شب خانه ما نبود. بعد از قتل شوهرم خودم با یک قندشکن کف اتاق چاله کندم و جنازه را دفن کردم. چند روز بعد هم خودم رویش سیمان ریختم. آخرین نفری که از خود دفاع کرد حامد بود.او گفت: من خودم زن و بچه دارم. وقتی از وضعیت این خانواده با خبر شدم، تصمیم گرفتم به آنها کمک کنم. من حرف‌های سمیرا را قبول ندارم. او دروغ می‌گوید. من فقط به آنها کمک می‌کردم.به دنبال اخذ آخرین دفاع از چهار متهم این پرونده، قاضی عبدالهی ختم دادرسی را اعلام کرد و همراه با چهار مستشار دادگاه وارد شور شد.