اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

سومین ازدواج بازیگر زن جذاب و معروف تایتانیک (عکس)

سومین ازدواج بازیگر زن جذاب و معروف تایتانیک (عکس)
کیت وینسلت بازیگر سینمای هالیوود و اخبار راجع به او از چشم هیچ کس نمی تواند دور بماند و همه به دنبال دیدن او و زیبایی های او در مد و لباس هستند. به گزارش ایران ناز، بر اساس نتایجی که در شماره آوریل مجله Bazaar چاپ شده است این بار سبک بسیار جدید و در عین حال خیره کننده ای از او منتشر شده است که مرتبط با ازدواج جدید او می باشد. بله او به معنای واقعی کلمه در ازدواج سوم خود این بار با  Ned Rocknroll  ازدواج کرده است.

Kate ، در حال حاضر با  Ned Rocknroll خواهر زاده Richard Branson سرمایه گذار معروف ازدواج کرده است و از تجربیات و آموخته های خود از گذشته صحبت می کند و اینگونه می گوید: من واقعا آموخته های زیادی را در مورد خودم و مخصوصا در چهار سال گذشته به طور خاص یافتم و فکر می کنم که می توانم با وضوح بیشتری چگونگی الگوی تجربیات گذشته ام و کاراکترها و شخصیت های که در آنها ایفای نقش کرده ام را ببینم و از این بابت از تمامی اطرافیانم سپاسگذارم.

سومین ازدواج بازیگر زن جذاب و معروف تایتانیک (عکس)

Ned Rocknroll  در مورد نشان لیاقت CBE  که کیت سال گذشته به پاس نقش موثرش در توسعه ی صنعت فیلم انگلیس از ملکه ی انگلیس دریافت کرد می گوید : او بسیار انسان بسیار شگفت انگیزی به نظر می رسد . Kate پوستی زیبا، موهایی ظریف و شگفت انگیز و نگاه واقعا جذاب و زیبایی دارد .

سومین ازدواج بازیگر زن جذاب و معروف تایتانیک (عکس)

کیت در روزی که برای بازی در نقش ملکه لباسی که توسط Sarah Burton از طراحان مشهور کمپانی McQueen طراحی و دوخته شده بود را به تن کرد در مورد او این چنین گفت : من فکر می کنم Sarah Burton یک نابغه است و آنچه که او انجام می دهد کاملا قابل توجه است . حرکت به سمت ایفای نقش با پوشیدن لباس هایی که او طراحی می کند حس آنچنانی به آدمی می دهد که به هنگام ایفای نقش احساس می کنم که با آن نقش آنچنان خو می گیرم و باید دقت بیشتری کنم تا در ایفای نقش خود موفق تر باشم. منظورم این است که مانند بازی در فیلم هملت که احتیاج به تمرین و دقت زیاد داشت بازی در این نقش هم همانگونه  بود. این باور نکردنی است که او با لباس هایی که می دوزد حسی را به آدم منتقل می کند که در ایفای نقشی بهتر کاملا تاثیر گذار می باشد.