اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

زن چاقو کش تهرانی بالاخره دستگیر شد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
زن چاقو کش تهرانی بالاخره دستگیر شد (عکس)
به گزارش ایران ناز: یک زن كه از رفتار خشن تازه دامادی كینه به دل گرفته بود با حمله به نوعروس، وی را هدف ضربات چاقو قرار داده و به كما فرو برد. این زن خشمگین وقتی دید نوعروس بخت برگشته بی‌جان روی زمین افتاده است پا به فرار گذاشت.
 
 ساعت 12 ظهر 21 آبان‌ماه سال جاری بود، رهگذران در خیابانی حوالی یافت‌آباد صدای جیغ‌های زنانه‌ای را شنیدند و با صحنه‌ای باورنكردنی روبه‌رو شدند.زن جوانی نقش بر زمین و در اطرافش خون جاری شده بود و زن و مرد دیگری كنارش ایستاده و فریادزنان شیون می‌كردند. همزمان همه دیدند زنی لاغر اندام با قدی بلند كه چادری نیز به سر داشت با دستپاچگی پا به فرار گذاشت و از صحنه مرموز دور شد.

 دقایقی بعد مأموران اورژانس در صحنه حضور یافتند و پیكر نیمه‌جان زن جوان را به بیمارستان شهدای یافت‌آباد منتقل كردند.پزشك معالج وقتی دید حال نوعروس 20 ساله وخیم است بلافاصله وی را به اتاق عمل انتقال داده و تحت عمل جراحی قرار داد و زن بخت‌برگشته در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.
ساعاتی از این ماجرای تلخ نگذشته بود
 
كه مردی به شعبه 4 دادسرای یافت‌آباد رفت و وقتی پیش روی بازپرس شكری ایستاد، آهی كشید و گفت: ساعاتی پیش با همسر و خواهرم برای خرید بیرون رفتیم و وقتی برگشتیم در خیابان سجاد جنوبی بین زن جوانی و خواهرم مشاجره‌ای درگرفت كه ناگهان آن زن چاقویی را از زیر چادرش درآورد و به خواهرم حمله كرد، من دست به كار شده و خواهرم را به عقب كشیدم تا چاقو به وی نخورد. ناگهان چاقو به گردن همسرم كه ندا نام دارد خورد و وی روی زمین افتاد.
 
زن چاقو کش تهرانی بالاخره دستگیر شد (عکس)

این تازه‌داماد افزود: حالا ندا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است. زن چاقوكش را می‌شناسم، وی نسرین نام دارد و در همسایگی ما زندگی می‌كند. وی از صحنه حمله خونین فرار كرد و خواستار دستگیری و مجازاتش هستم.با ادعای مرد تازه‌داماد و در حالی كه نوعروس در كما فرو رفته بود به دستور بازپرس شكری تیمی از مأموران پلیس وارد عمل شدند تا تحقیقاتی را برای ردیابی و دستگیری زن چاقوكش انجام دهند.مأموران با راهنمایی تازه‌داماد خیلی زود زن چاقوكش را به دام انداختند و به تحقیق از وی دست زدند.

نسرین در بازجویی‌ها گفت: چند شب پیش وقتی بیرون بودم در مسیر بازگشت به خانه كم مانده بود همسر ندا با من تصادف كند. اعتراض كردم و وی عصبانی شده و سیلی به صورتم زد. خیلی ناراحت شدم، از آنجا كه خیابان تاریك و خلوت بود و كسی حضور نداشت كه جواب سیلی «هادی» را بدهد با كلی بغض به خانه‌مان رفتم. روز حادثه خیلی اتفاقی‌هادی را با همسر و خواهرش دیدم، جلو رفتم تا نزد خواهرش به خاطر حركت زشت آن شب‌هادی گلایه كنم.ناگهان‌هادی به سمتم حمله كرد و گفت تو می‌خواهی آبروی مرا جلوی همسرم ببری، چاقو كشید و قصد حمله به من را داشت كه جای خالی دادم و چاقو به ندا خورد.

نسرین در حالی ادعای بی‌گناهی كرد كه شاهدان حادثه همه گفته بودند دیده‌اند وی با چاقو نوعروس را هدف قرار داده و با دستپاچگی از محل حادثه گریخته است.10 روز از زمان حادثه می‌گذشت كه نوعروس از كما خارج شد و از مرگ حتمی نجات یافت. بنابر این گزارش، زن چاقوكش نیز با توجه به تجسس‌های میدانی پلیس و بازپرس شكری در این حادثه گناهكار شناخته شده و با قرار قانونی روانه زندان شد.