عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

زن عجیب که از روی چرخش ماه تصمیم می گیرد (عکس)

زن عجیب که از روی چرخش ماه تصمیم می گیرد (عکس)

زن عجیب که از روی چرخش ماه تصمیم می گیرد (عکس)

 

این زن زندگی عجیب و جالبی دارد. او بر اساس چرخش ماه تصمیم میگیرد و کارهایش را انجام می دهد و موفق هم هست.

 

به گزارش ایران ناز سامانتا بریک 43 ساله اعتقاد دارد مراحل چرخش ماه بر روی زندگیش تاثیر بسزایی دارد. این موضوع از سال 2009 آغاز شد. هنگامی که او سگش را که از بیماری صرع رنج می‌برد به دامپزشکی برد. او نگران سگش بود چرا که حملاتش هر دفعه شدیدتر و بدتر می‌شد. در آن زمان بود که دامپزشک پیشنهادی کرد که در ابتدا منطقی به نظر نمی‌رسید زیرا این موضوع از دکتر علم محوری مانند او بعید بود.

 

دکتر دامپزشک تقویمی به وی داد که در آن، مکان‌ ماه در هر ماه مشخص شده بود و آن بدین شکل مشخص شده‌بود؛ ماه نو، تربیع اول(بزرگ شدن ماه)، ماه کامل و زوال ماه.

 

 با بررسی تقویم و مشخص کردن روز و زمان حملات شدید صرع سگ، او مطمئن شد که کامل بودن ماه بر شدت بیماری سگ تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل قرار شد 4 روز قبل و بعد از ماه کامل دوز داروی سگ را افزایش دهند. با این کار در هر ماه، مشکلات سگ حل شد و دیگر چنین حملاتی به او دست نداد. اما تاثیر ماه فقط در این بُعد از زندگی سامانتا نبود. او تقریبا تمام تصمیم‌هایش را بر اساس گام‌های ماه می‌گرفت.

 

او چنین فکر می‌کرد که این کار مانند نوشیدن چای دارویی است که همه آن را قبول دارند.برای مثال وقتی ماه در حال بزرگ شدن است، او گیاهانی مانند گوجه، کاهو و لوبیا سبز که حالت رونده دارند می‌کارد و در هنگام زوال یا کوچک شدن ماه گیاهانی که رشدشان رو به زمین است مانند سیب زمینی، پیاز و هویج می‌کارد. در این شرایط تمام سیزیجات به طرز شگفت انگیزی رشد می‌کنند. او می‌گوید وقتی ماه در یک چهارم نخست خود قرار دارد با دوستان خود زیاد سخن نمی‌گوید و هر ماه در این زمان به دوستانش می‌گوید که با او زیاد رابطه نداشته باشند، هیچ گاه هنگامی که ماه کامل است تصمیمات مهمی نمی‌گیرد ولی شب‌ها دیرتر می‌خوابد و با دوستانش بیرون می‌رود. اما بعد از پایان ماه کامل، او در پیله خود می‌پیچد و اصلا علاقه‌ای به بیرون رفتن ندارد و اگر برود معمولا اتفاقات ناخوشایندی برای او می‌رود. هنگامی هم که ماه کامل است در جلسه‌ای حضور نمی‌یابد.

 

او حتی قبل از اینکه بخواهد رژیم غذایی بگیرد و یا موهایش را کوتاه کند اول جایگاه ماه را بررسی می‌کند. با اینکار رشد موهایش سریع شده و او از این موضوع بسیار خوشحال است.  هنگامی که ماه در حال بزرگ شدن است، از ماسک صورت استفاده می‌کند. زیرا پوست در این حالت بیشترین میزان جذب را دارد.

 

زن عجیب که از روی چرخش ماه تصمیم می گیرد (عکس)

 

هنگام کار در ابتدای هر ماه او لیستی از اهدافش می‌نویسد زیرا چرخه جدید ماه آغاز شده‌است و این باعث می‌شود در اخر ماه به بیشتر اهدافش رسیده و یا کارش را تا مرحله قابل توجهی پیش برد.

 

او میگوید بهترین کار این است که هنگامی که ماه در یک چهارم نخست قرار دارد، در مورد روابطتان صحبت کنید چرا که در این زمان ذهنتان باز است. و از صحبت در مورد مسائل مهم خودداری کنید چون ممکن است زود از کوره در بروید.

 

هنگامی که ماه کامل است موهای خود را کوتاه کنید چراکه زودتر و کلفت‌تر رشد می‌کند.

 

هنگامی که ماه در حال زوال است کمتر غذا میل کنید. با این کار شما به دفع سموم از بدنتان کمک زیادی می‌کنید و بهتر وزن کم می‌کنید.

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت