بریتنی اسپیرز پر درآمدترین خواننده در سال 2012 شد

بریتنی اسپیرز پر درآمدترین خواننده در سال 2012 شد
بریتنی اسپیرز عنوان پر درآمدترین زن دنیای موسیقی در سال 2012 شده است. ایران ناز، در سال جاری میلادی بریتنی اسپیرز موفق شد با درآمد سالانه 58 میلیون دلاری اش عنوان پر درآمدترین زن در دنیای موسیقی غرب را توسط مجله فوربس از آن خود کند.
 
به گزارش ایران ناز بیشتر درآمد این خواننده 30 ساله مربوط به برگزاری تور زنده اجرای موسیقی است که درآمدی 68.7 میلیون دلاری برای او به همراه داشته است. لوری لندرو که از زمان نوجوانی به بریتنی اسپیرز کمک کرد تا به عنوان یک خواننده معروف مطرح شود در این زمینه میگوید: بریتنی خلاقیت فوق العاده ای دارد که پل ارتباطی میان او و طرفدارانش است.
 
بریتنی اسپیرز پر درآمدترین خواننده در سال 2012 شد
 
این مسئله باعث میشود هر روز بر تعداد طرفداران او اضافه شود.این ستاره موسیقی به زودی ازدواج خواهد کرد و مادر سه فرزند است. او قراردادی 15 میلیون دلاری با تهیه کنندگان برنامه ایکس فاکتور امضا کرده است تا به عنوان داور در این مسابقه تلویزیونی حضور یابد.
 
سال گذشته این عنوان متعلق به تیلور سوئیفت ستاره 22 ساله موسیقی بود و افراد دیگری چون لیدی گاگا، ریحانا، کتی پری نیز در این لیست حضور داشته اند.امسال مدونا و بیانسه در رتبه های دوم و سوم این فهرست قرار دارند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب