اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

به بهانه ماشاژ قصد تعرض به من داشت، او را کشتم

مجموعه : مجله خبری روز
به بهانه ماشاژ قصد تعرض به من داشت، او را کشتم

جوانی که مدعی است برای جلوگیری از تعرض مرد میانسال او را به قتل رسانده است به زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود.

به بهانه ماشاژ قصد تعرض به من داشت، او را کشتم

این جوان آذرماه دوسال قبل در حالی دستگیر شد که دوربین های مداربسته پمپ بنزین تصویر او را حین استفاده از کارت سوخت مقتول ضبط کرده بود. شهریور سال 90 به ماموران پلیس خبر دادند مردی به نام محمود در خانه اش به قتل رسیده است. با انتقال جسد به پزشکی قانونی توسط ماموران پلیس و آغاز تحقیقات مشخص شد محمود با وجود داشتن خانواده تنها زندگی می کرد.

هیچ اثری از عامل قتل وجود نداشت و در صحنه جرم سرنخی که بتواند پلیس را به قاتل برساند به دست نیامد تا اینکه ماموران متوجه شدند خودرو محمود به سرقت رفته است. با ردیابی هایی که پلیس از طریق کارت سوخت خودرو انجام داد مشخص شد این کارت سوخت یک هفته بعد از قتل در پمپ بنزینی استفاده شده است و دوربین های مداربسته از کسی که از این کارت استفاده کرده فیلمبرداری کرده اند. وقتی جوان تحت تعقیب شناسایی و بازداشت شد در بازجویی ها خود را کیان معرفی کرد و مدعی شد در جریان قتل محمود قرار ندارد و اصلا چنین شخصی را نمی شناسد. او گفت کارت سوخت را در پمپ بنزین پیدا کرده است.

او گفت: برای بنزین زدن به پمپ رفته بودم که دیدم شخصی کارتش را جا گذاشته، آن را برداشتم و چون رمز هم نداشت توانستم از آن استفاده کنم. ادعای این جوان مورد قبول ماموران قرار نگرفت و تحقیقات از وی ادامه یافت تا اینکه او به قتل اعتراف کرد.

متهم گفت: من عاشق تئاتر هستم و حتی در کلاس های آموزش بازیگری هم شرکت کرده اما هیچ وقت نتوانسته بودم نقشی بگیرم همیشه در پارک دانشجو پرسه می زدم و تئاترهای خیابانی را تماشا می کردم. روز حادثه محمود کنارم ایستاد و سر صحبت را با من باز کرد وقتی فهمید من بیکار هستم گفت برایم شغلی سراغ دارد بعد خواست سوار ماشینش شوم تا صحبت کنیم.

او مرا به خانه اش برد آنجا بود که فهمیدم مجردی زندگی می کند. مشروب آورد و باهم خوردیم او گفت مرکزی ماساژور می خواهد و اگر قبول کنم به آنجا بروم درآمد خوبی خواهم داشت بعد روی تخت دراز کشید و از من خواست او را ماساژ بدهم تا ایرادات کارم را بگیرد. من هم قبول کردم. داشتم او را ماساژ می دادم که از من درخواست رابطه کرد قبول نکردم چاقو کشید و گفت اگر قبول نکنی تو را می کشم. چاقو ضامن دار بود.

متهم ادامه داد: برای اینکه بتوانم فرار کنم چاقو را از او گرفتم و چند ضربه زدم بعد هم سوییچ ماشینش را برداشتم و فرار کردم در داشبورد ماشین دو کارت سوخت پیدا کردم که از آن استفاده می کردم.

پرونده بعد از پایان تحقیقات و صدور کیفرخواست علیه متهم، برای رسیدگی به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. دیروز در جلسه دادگاه بعد از اینکه نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و درخواست مجازات برای متهم را مطرح کرد با توجه به اینکه اولیای دم پیش از این برای متهم درخواست قصاص کرده بودند و در جلسه دادگاه حضور نداشتند، متهم در جایگاه قرار گرفت.

او اتهام را قبول کرد و گفت: تصمیم گرفته ام دروغ نگویم و هرچند زندانیان به من گفتند باید قتل را انکار کنی اما این کار را نمی کنم. او یک بار دیگر آنچه را در دادسرا گفته بود تکرار کرد و گفت: محمود من را فریب داد. او جلو در به من گفت خانه ای که وارد آن می شویم مجردی است همان موقع خیلی ترسیدم اما چون وعده کار داده بود قبول کردم همراهش بروم.

بعد از قتل هم برای اینکه بتوانم فرار کنم ماشین او را برداشتم. وقتی به تئاترشهر رسیدم و ماشین خودم را که در آنجا پارک بود برداشتم ماشین مسروقه را همانجا رها کردم و رفتم. بنابر این گزارش بعد از پایان جلسه دادگاه هیات قضات با ریاست قاضی اصغرزاده برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.