عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

تکذیب خبر دیدار خاتمی با ناطق نوری

مجموعه : مجله خبری روز
تکذیب خبر دیدار خاتمی با ناطق نوری
برخی سایت های خبری و به دنبال آن نشریات خبری مبنی بر ملاقات محمد رضا خاتمی با حجت الاسلامالمسلمین ناطق نوری را منتشر کردند و مدعی شدند در این دیدار در خصوص موضوع آشتی ملی و …مباحثی مطرح شد.
سفیر: یک مقام نزدیک به دفتر حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری با دروغ خواندن خبر دیدار محمد رضا خاتمی با رئیس دفتر بازرسی ویژه مقام معظم رهبری تاکید کرد: متاسفانه انتشار اخبار نادرست و دروغ به رویه های عادی در فضای مطبوعاتی کشور تبدیل شده است.

یک مقام نزدیک به دفتر حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری خبر دیدار وی با محمد رضا خاتمی را تکذیب کرد.

برخی سایت های خبری و به دنبال آن نشریات خبری مبنی بر ملاقات محمد رضا خاتمی با حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری را منتشر کردند و مدعی شدند در این دیدار در خصوص موضوع آشتی ملی و …مباحثی مطرح شد.

اما یک مقام نزدیک به دفتر حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری ضمن تکذیب این خبر و اساسا دروغ خواندن خبر دیدار محمد رضا خاتمی با رئیس دفتر بازرسی ویژه مقام معظم رهبری در گفتگو با سفیر، تاکید کرد: متاسفانه انتشار اخبار نادرست و دروغ به رویه ای عادی در فضای مطبوعاتی کشور تبدیل شده است و تاسف بارتر آنکه برخی رسانه های مدعی اصولگرایی و ارزشمداری به حداقل موازین اخلاقی و حرفه ای در پیگیری صحت و سقم خبر پایبند نبوده و برای رسیدن به هدف و مقصود به هر ابزاری ولو نامشروع متوسل می شوند.

loading...

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی