عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

سگی كه خاخام های خرافه پرست را سر كار گذاشت

سگی كه خاخام های خرافه پرست را سر كار گذاشت
یك سگ با ورود به به یك دادگاه دینی خاخام‌های این دادگاه را سر كار گذاشت.
 
مشرق:روزنامه دیلی تلگراف به نقل از پایگاه خبری روزنامه یدیعوت‌ آحارونوت نوشت كه یك سگ عظیم الجثه با ورود به یك دادگاه دینی جرائم مالی در منطقه "میا شیریم" كه متعلق به یهودیان افراطی در قدس است، ترس عجیبی را در میان خاخام‌های قاضی و افراد حاضر در این دادگاه ایجاد كرد. ماجرا از این قرار بود كه با وجود تلاش‌های زیادی كه مسئولان دادگاه برای خروج این سگ از دادگاه انجام دادند،.
 
سگ، حاضر به ترك این محل نشد و همین موضوع یكی از قضات دادگاه را به یاد نفرینی انداخت كه علیه یك وكیل لائیك در این دادگاه كرده بود. قضات این دادگاه در بیست سال قبل كه یكی از آنها در دادگاه كنونی حاضر بود، علیه یك وكیل لائیك دعا كرده بودند كه روح وی در كالبد یك سگ نمود كند، حال با ورود این سگ به دادگاه، قاضی صهیونیست دچار این توهم شد كه روح همین وكیل لائیك است كه با دعای وی بعد از بیست سال در قالب این سگ دمیده شده و قصد آزار و اذیت وی را دارد.
 
همین قضاوت مضحك و خرافه‌آمیز باعث شد كه قضات این دادگاه حكم به سنگسار این سگ دهند و بچه‌های محله را مأمور كردند كه این حكم را اجرا كنند، حكمی كه البته هرگز اجرا نشد و این سگ قبل از اجرای حكم موفق به فرار شد. داستان این سگ هیاهوی زیادی را در رسانه‌های خارجی به پا كرده و عمق انحراف و خرافه پرستی خاخام‌های صهیونیست را به دید همگان گذاشته است.