عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

کارتون مدرسه موشها

کارتون مدرسه موشها 

کارتون مدرسه موشها

مجموعه کلیپهای مدرسه موشها گردآوری شده در قالب یک دی وی دی برای کوچولوهای شما که می خواهند به مدرسه بروند خانم مرضیه برومند تهیه شده و بسیار بسیار آموزنده است برای کودکان شما که به پیش دبستانی می خواهند بروند و یا در سالهای اول ابتدایی هستند

کپل و دمباریک و گوش دراز همه در مدرسه موشها در یک دی وی دی با کیفیت عالی برای کوچولو ها که می خواهند به مدرسه بروند

 

مجموعه کلیپهای مدرسه موشها
گردآوری شده در قالب یک دی وی دی
برای کوچولوهای شما که می خواهند به مدرسه بروند
کارتونهای مدرسه موشها سن و سال نمیشناسد حتی شما هم با دیدن آن لذت خواهید برد و یاد گذشته ها خواهید افتاد
داستانهای زیبا از یک کلاس درس برای بچه موشها که با کارگردانی خانم مرضیه برومند تهیه شده و بسیار بسیار آموزنده است برای کودکان شما که به پیش دبستانی می خواهند بروند و یا در سالهای اول ابتدایی هستند
حتی برای بزرگترها
خوشخواب کپل گوش دراز نارنجی کپل سرمایی و….

شهر موش‌ها نخستین فیلم کودک مطرح در سینمای پس از انقلاب است که با تکیه بر سابقه ذهنی مخاطبان خود و البته حضور حرفه‌ای مجموعه عوامل توانست موفقیت خوبی در گیشه به دست آورد و بدل به فیلم خاطره‌انگیز دوران کودکی بسیاری شود.

کارتون مدرسه موشها

 

مجموعه حول محور مدرسه ای شکل گرفت که کودکان بودند و نام هر یک هم وام گرفته از خصوصیت ظاهری یا رفتاری آنها بود: کپل، دم باریک، سرمایی، گوش دراز، نارنجی، دم درازو  این وجه به مخاطب خردسال و کودک کمک می کند تا خیلی سریع با کاراکترها ارتباط برقرار کنند. به نوعی یک راه میانبر با تکیه بر تیپ سازی به نوعی متفاوت.

قیمت : 3200 تومان    تعداد : 1 دی وی دی

  کارتون مدرسه موشها   کارتون مدرسه موشها  

 

شما برای خرید محصولات دیگر میتوانید با كلیك بر روی خرید پستی و با تکمیل فرم خرید ،ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران، تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

 به منظور دریافت سریع تر سفارش خود نشانی پستی خود را دقیق و همراه با کدپستی ده رقمی در فرم سفارش ثبت کنید، همچنین با افرادی که در محل هستند هماهنگی کنید تا در صورت عدم حضور شما ، آنها بسته را از مامور پست تحویل گرفته و وجه آن را پرداخت نمایند.

بهترین و لذت بخش ترین خرید اینترنتی خود را داشته باشید!

تمامی محصولات دارای ضمانت و قابل تعویض میباشند و از لحاظ کیفی تضمین شده و جای هیچ نگرانی برای شما نخواهد بود.

 

قیمت : 3200 تومان    تعداد : 1 دی وی دی

  کارتون مدرسه موشها   کارتون مدرسه موشها