عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

هنكس مستند جنگی تهیه می‌كند

مجموعه : گوناگون
به گزارش خبرگزاری فارس، این بازیگر اسكار گرفته سینما مثل سربازانی كه برای حضور جبهه ثبت نام می‌كنند برای همكاری در تولید آن سوی تمام مرزها ثبت نام كرد!
هنكس مدیر تولید این فیلم مستند خواهد بود و در عین حال بخشی از سرمایه آن را نیز تأمین می‌كند. قرار است این مستند برای نمایش در «موزه ملی جنگ جهانی دوم» در روز 9 نوامبر آماده شود. این موزه در منطقه نیواورلنان قرار دارد كه سال قبل با توفان مهیب كاترینا رو به‌رو شد.
«آن سوی تمام مرزها» بخش‌های ناگفته‌ای ازتاریخ جنگ را روایت خواهدكرد و از تمام تكنولوژی‌های جدید سینمایی بهره می‌گیرد تا قصه‌اش را تعریف كند.
كارگردان هنری این مستند را «فیل هلتما» به عهده دارد.
هلتما می‌گوید: «تام هنكس اطلاعات خوب و جامعی از وقایع جنگ جهانی دوم دارد. بعضی وقتها می‌دیدم كه آگاهی و اطلاعات او خیلی بیشتر از كارمندان موزه جنگ است! وقتی پیشنهاد همكاری به او دادم با علاقه و اشتیاق زیادی آن را پذیرفت و هنگام كار خیلی هیجان زده به نظر می رسید. نقش وی در ساخت این فیلم خیلی زیاد است.
هنكس قبل از این در فیلم «نجات سرباز رایی» ساخته «استیون اسپیلبرگ» بازی كرده كه قصه‌اش درباره نبردهای خونین روزهای پایانی جنگ است.
«دسته برادران» كار جنگی دیگر اوست كه یك مجموعه تلویزیونی بود و وی در آن به عنوان مدیر تولید همكاری كرد. این پروژه هم توسط اسپیلبرگ به مرحله اجرا رسید.
هنكس كه برای فیلم‌های «فیلا دلفیا» و «فورست گامپ» دو سال پی در پی جایزه اسكار بهترین بازیگر مردرا گرفت هم اكنون «فرشتگان و شیاطین» را روی پرده سینماهای جهان دارد.
این فیلم كه قسمت دوم فیلم جنجالی «رمز داوینچی» است تا به حال در سطح بین‌المللی حدود 290 میلیون دلار فروش داشته است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی