عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

اتفاق عجیبی که برای این زن افتاد (عکس)

اتفاق عجیبی که برای این زن افتاد (عکس)

ماجرای عجیبی که برای این زن در نیویورک بوجود آمد؟

 

به گزارش ایران ناز: زنی در نیویورک مدعی است که هشت روز به اجبار پلیس در بیمارستان روان‌پزشکی بستری بوده و یک صورتحساب 13 هزار دلاری هم به او تحویل داده شده است. او حالا قصد دارد از پلیس شکایت کند.

 
  یک افسر پلیس به بهانه اینکه فکر می‌کرد خودروی ب ام و متعلق به کامیلا نیست، او را هشت روز به یک بیمارستان روان‌پزشکی فرستاد. کامیلا بروکِ 32 ساله می‌گوید که پلیس او را در پشت چراغ قرمزی در محله‌ی «هارلم» نیویورک متوقف کرده و از او پرسیده که چرا دستانش روی فرمان خودرو نبوده است. او به پلیس جواب داده بود: «من داشتم می‌رقصیدم، چون منتظرم چراغ سبز شود.» پلیس سپس از او خواسته که پیاده شود.

بروک می‌گوید که پس از چند ساعت بازجویی آزاد شد و روز بعد برای آزاد کردن خودروی ب ام و خود به پلیس مراجعه کرد. پلیس اما به او اطلاع داد که آن‌ها شک دارند خودروی ب ام و متعلق به او باشد.

 

 

اتفاق عجیبی که برای این زن افتاد (عکس)

 
کامیلا می‌گوید: «از همان ابتدا احساس کردم که آن‌ها به چشم یک دروغ‌گو به من نگاه می‌کنند. پلیس سپس به من دستبند زد. من علت این کار را جویا شدم و آن‌ها گفتند که می‌خواهیم تو را ببریم پیش اتومبیلت. پیش خودم فکر کردم که اشکالی ندارد… چند دقیقه بعد یک آمبولانس نزدیک من شد و آن‌ها باز هم گفتند که تو را پیش اتومبیلت خواهیم برد. من گفتن با آمبولانس؟! کاملا گیج شده بودم.»

 

 
کامیلا به بیمارستان روان‌پزشکی هارلم منتقل شده بود. او مدعی است که وکیلش «مایکل لامونسوف» مدارک پزشکی مرتبط با زمان حضور او در این بیمارستان را تحویل گرفته و در آن مشخص شده که به او به اجبار لیتیوم و چندین مسکن قدرتمند تزریق شده است. کامیلا در مصاحبه‌ای مدعی شده است که علیرغم میلش لباس‌هایش را از تنش خارج کرده و به او چندین مسکن تزریق شده است.

 

 

کامیلا در شغل بانکداری مشغول به کار بوده است. وکیلش می‌گوید که در این هشت روزی که او در بیمارستان روان‌پزشکی بستری بوده است، پرسنل بیمارستان چندین بار به سراغ او رفته تا سه چیز را به او متذکر شوند: 1. او صاحب ب ام و نیست، 2. او شغلش بانکداری نیست و 3. باراک اوباما او را در توییتر دنبال نکرده است؛ این در حالی است که هر سه صحت دارند.

 

 
کامیلا می‌گوید: «به من به چشم یک دروغ‌گو دیده شده است.»

 

 
لامونوسوف می‌گوید: «کامیلا هیچ‌گونه سابقه مشکل روانی ندارد… اگر یک زن سفید پوست می‌خواست که خودروی خود را پس بگیرد، آیا چنین رفتاری با او می‌شد؟ آیا او هم قربانی می‌شد؟ من چنین فکر نمی‌‎کنم. به نظرم نژادپرستی در این ماجرا نقش دارد.»

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی