اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

به دنیا آمدن نوزاد در میان ترافیک شدید شهری! (عکس)

به دنیا آمدن نوزاد در میان ترافیک شدید شهری! (عکس)
کاترین انگل و همسرش هکتور مورالز در حال رفتن به مرکز پزشکی حومه غربی شهر سیسرو در آمریکا بودند تا خانم انگل وضع حمل کند که بخاطر ترافیک شدید متوقف شدند. به گزارش ایران ناز دلیل ترافیک آتش گرفتن یک خودرو و سوختن سه سرنشین آن بود. آنها چاره ای نداشتند به جز اینکه به پمپ بنزینی در آن نزدیکی بروند و امیدوار باشند که دردهای این خانم کاهش یابند.
 
به دنیا آمدن نوزاد در میان ترافیک شدید شهری! (عکس)
 
بر خلاف آنچه تصور میکردند خانم انگل در خودروی ون بچه خود را به دنیا آورد. حدود ساعت 5:30 صبح امروز تماس هایی در مورد آتش گرفتن یک خودرو بین جاده روزولت و خیابان لارامی شهر سیسرو دریافت شد. ترافیک شدید آقای مورالز را مجبور کرد که به پمپ بنزینی بپیچد که در آنجا خانم انگل یک پسر سالم به دنیا آورد. این نوزاد فرزند دوم آنهاست، ولی آنها انتظار نداشتند که فرزند دومشان بجای بیمارستان در پمپ بنزین به دنیا بیاید.
 
خوشبختانه همه چیز برای آنها و فرزند جدیدشان خوب پیش رفت و آقای مورالز کاری نمی توانست بکند جز اینکه از کمک افراد محلی تشکر کند. به گزارش برترین ها، او می گوید که من از پلیس سیسرو و اداره آتش نشانی متشکرم. مرکز اعزام 911 سریعاً ما را راهنمایی کرد. به گفته سخنگوی شهر سیسرو، این بچه ایدن نام گرفته است و 3300 گرم وزن دارد.
 
به دنیا آمدن نوزاد در میان ترافیک شدید شهری! (عکس)

 
مادر و پسر پس از زایمان با آمبولانس به بیمارستان رسانده شدند. اسرائیل گارسیا نام راننده خودرویی بود که آتش گرفت و پلیس حدس می زند که دلیل تصادف و آتش گرفتن این خودرو، سرعت غیرمجاز و رانندگی تحت تأثیر الکل بوده است. یک نفر در این حادثه مرد و دو نفر به شدت دچار سوختگی و جراحت سنگین شده اند. بازمانده های این آتش سوزی در شرایط وخیمی به سر می برند و در بیمارستان لویولا بستری شده اند.