عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

شگفتی مردم از طراحی بسیار جالب یک هنرمند(عکس)

شگفتی مردم از طراحی بسیار جالب یک هنرمند(عکس)
یک هنرمند و طراح دستکشی گران قیمت را طراحی کرده که به جای تلفن همراه کار میکند و عبارت هندزفری را به سطحی جدید منتقل کرده است. به گزارش ایران ناز این دستکش ها که از آن با عنوان "با دست صبحت کن" یاد میشود یک هزار پوند قیمت دارد.
این دستکش های گران قیمت تلفنی با یک دستگاه اسپیکر همراه است که در جای انگشت شصت تعبیه شده و میکروفنی که در انگشت کوچک قرار گرفته است و می تواند از طریق بلوتوث با هر دستگاه تلفن همراهی متصل شود. شان مایلز طراح این دستکشها، آنها را در قالب پروژه امکان پذیری بازیافت گجتها ارائه کرده است.
وی با استفاده از دستکشهای دو برند مختلف آنها را با قطعاتی از دستگاه های موبایل بازیافت شده ترکیب کرده و پروژه جدیدی عرضه کرده است. کاربران تلفنهای همراه که از این دستکشها استفاده می کنند می توانند دستهای خود را هنگام صحبت کردن با تلفن در روزهای سرد زمستانی گرم نگاه دارند و از سوی دیگر مجبور نیستند که تلفن خود را از جیب یا کیفشان بیرون آورند.
 
شگفتی مردم از طراحی بسیار جالب یک هنرمند(عکس)
مایلز از شهر ویندزور، انگستان دستکش های جدیدی را به رنگهای صورتی، زرد و قهوه ای با این دستگاه های تلفن همراه تجهیز کرده و قرار است این دستگاه ها در یک نمایشگاه طی ماه ژوئیه به نمایش گذاشته شوند، تا اگر تقاضا برای خرید این دستکشها بالا بود وی تولید تجاری آنها را با تعداد بالا آغاز کند.

سازمان بازیافت O2 که از این پروژه پشتیبانی می کند تخمین زده است که درحال حاضر 70 میلیون دستگاه تلفن بلااستفاده در انگستان وجود دارد. این سازمان تا 260 پوند به افرادی که گجتهای خود را از جمله تلفنهای همراه، دستگاه های پخش MP3 و دوربینهای دیجیتال را بازیافت می کنند، ارائه می کند.

شان مایلز ابزار امیدواری کرده است که این دستکشها مردم را وادار می کنند که درباره بازیافت بیشتر فکر کنند.
این طراح 41 ساله گفت: پروژه "با دست صبحت کن" موجب میشود که مردم درباره زباله هایی فکر کنند که به واسطه گجتهای بازیافت نشده ایجاد می شود. وی افزود: اگر تعداد افرادی که گجتهای خود را بازیافت می کنند بیشتر شود این پروژه هدف خود محقق کرده است.
درحال حاضر مایلز روی ترکیب تلفنهای قدیمی و کیف های دستی کار می کند تا مردم هنگامی که تلفنشان زنگ می زند مجبور نباشند که تمام کیفشان را برای پیدا کردن تلفن جستجو کنند. بیل ایرس رئیس سازمان بازیافت O2 از مردم خواست که گجتهای خود را مسئولیت پذیرانه بازیافت کنند.