اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

این دختر سرشناس بخاطر یک پسر موهایش را تراشید!!

این دختر سرشناس بخاطر یک پسر موهایش را تراشید!!
مینامی مینه گیشی ستاره ژاپنی که یکی از اعضای گروه پاپ AKB48 به شمار می رود در حرکتی عجیب مجبور به عذرخواهی از مردم شد. به گزارش ایران ناز این دختر 20 ساله با تراشیدن موهای خود و انتشار یک فیلم 4 دقیقه ای در یوتیوب با گریه عذرخواهی خود را اعلام کرد. عذرخواهی او به دلیل زیر پا گذاشتن یکی از قوانین گروه بوده است.
در این گروه پاپ قوانین بسیار سختگیرانه ای وجود دارد که در یکی از موارد آن اعضا نباید روابط عاشقانه با افراد دیگر داشته باشند. ظاهرا تصاویر خارج شدن این دختر از خانه نامزد 19 ساله اش در مجله تابلوید چاپ و لو رفتن روابط عاشقانه اش باعث این عذرخواهی شده است.

 

این دختر سرشناس بخاطر یک پسر موهایش را تراشید!!
 
در حالی که این گروه تصمیم دارد مینامی مینه گیشی را اخراج کند، او اعلام کرده است: می دانم که خواسته ام بیش از حد خوش بینانه است اما می خواهم در صورت امکان در گروه بمانم. من خود را مقصر می دانم و بخاطر این حرکت بسیار متاسفم.
گروه AKB48 یکی از بزرگترین گروه های حرفه ای موسیقی در ژاپن است که توسط دخترانی تا سن 20 سالگی تشکیل شده است. این گروه میلیون ها سی دی و دی وی دی از آثارشان را در سال 2011 به ارزش حدودا 126 میلیون پوند به فروش رسانده اند.
ویدئوی این عذرخواهی در یوتیوب تاکنون 5 میلیون بازدید کننده داشته است.