در کنترل عصبانیت خود موفق تر عمل کنید

در کنترل عصبانیت خود موفق تر عمل کنید
* قبل از واکنش نشان دادن به طرف مقابل، تا عدد ۱۰ بشمارید.* مکانی را که در آن قرار دارید، ترک کنید تا خشم شما فروکش کند* قبل از حرف زدن فکر کنید تا بعد از حرفی که می زنید پشیمان نشوید.

* به ورزش هایی مانند پیاده روی بپردازید. فعالیت جسمی ترشح هورمون ها را افزایش می دهد و این امر در کنترل خشم  موثر است.* قبل از واکنش نشان دادن، به وضعیتی که پیش آمده است کمی فکر کنید.* به جای آن که روی مشکلی که پیش آمده است متمرکز شوید، در پی راه حل آن باشید.* کینه توزی تاثیرات بسیار منفی دارد، بنابراین بخشنده باشید و درگیری پیش آمده را فراموش کنید.

* به افرادی که در زندگی شما اهمیت دارند فکر کنید و به خاطر موضوع کم اهمیت یا فردی که در زندگی شما نقشی ندارد از کوره در نروید.* گذشته ها را به یاد طرف مقابل نیاورید.* با بالا بردن صدا مشکل پیش آمده حل نمی شود. با صدای آرام هم می توان همه نوع مشکل را حل کرد.* خودخوری و سرکوب خشم برای سلامت مضر است.

* انتظارات غیرواقعی نداشته باشید و قبول کنید که هیچ گاه دو نفر نمی توانند مثل هم باشند.* نظر و عقیده فرد مقابل را نیز در نظر بگیرید.* سعی کنید با تنفس عمیق خود را  آرام کنید.* دوش گرفتن یکی از راه های موثر فروکش کردن خشم است.* در صورت جدی شدن دعوا، با گفتن یک لطیفه و طنز فضای مشاجره را عوض کنید.

تبلیغات

کوچک کننده بینی در 45 روز
چاق کردن صورت بدون بوتاکس
فروش محصولات آرایشی
نکات مهم در مورد ارگاسم خانم ها
ژل کاهش وزن و لاغری
قطع فوری ریزش مو

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

Xبستن تبلیغ
بواسیر
Xبستن تبلیغ
آنلاین بازی کنید