اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ردیابی و دستگیری داماد جنایتکار (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
ردیابی و دستگیری داماد جنایتکار (عکس)

پلیس اینترپل ایران مأموریت ویژه ای برای دستگیری این قاتل فراری دارد.

داماد جنایتکار که هشت سال پیش از صحنه قتل همسرش فراری شده است در خاک آلمان ردیابی شد.بازپرس جنایی کرج خواستار انتشار عکس این قاتل شد تا کسانی که در ایران و آلمان اطلاعاتی از مخفیگاه و سرنوشت وی دارند با پلیس اینترپل یا پلیس آگاهی کرج تماس بگیرند.

طلاق تلخ

طلاق و جدایی از فرزندش پایان رؤیاهایش بود، چاره ای نداشت از کامیاران به کرج رفت و خانه ای در همسایگی دختر عمویش اجاره کرد. شب ها به خاطر دوری از پسر کوچکش خواب نداشت و در حسرت کودکش همچون شمع آب می شد تا این که با مرد جوانی به نام «فردین» آشنا شد که داستان زندگیش شبیه زن جوان بود. مدت کمی از آشنایی شان نمی گذشت که «فرخنده» 25 ساله با «فردین» 27 ساله ازدواج کردند ولی این پایان داستان شوم نبود.

چند ماهی که گذشت «فرخنده» خواست پسر کوچولویش را به خانه اش ببرد تا برایش مادری کند ولی شوهرش مخالف بود و این اختلاف هر روز عمیق تر می شد تا این که حادثه هولناکی رخ داد…

جنایت خاموش

ساعات پایانی شب 25 اردیبهشت ماه سال 84 پلیس 110 کرج در جریان قتل زن جوانی قرار گرفت و دقایقی بعد تیمی از مأموران به همراه بازپرس احمدی، کشیک قتل دادسرای امور جنایی کرج پای در قتلگاه در محله شاهین ویلا گذاشتند و با جسد بی جان و غرق در خون «فرخنده» که با ضربات چاقو به کام مرگ فرو رفته بود روبه رو شدند.

صحنه دلخراشی بود، معاینه ها نشان داد «فرخنده» با 16 ضربه چاقو به قتل رسیده و تحقیقات میدانی مشخص کرد این زن بدون این که پسرش را برای آخرین بار در آغوش بگیرد قربانی اختلاف مرگباری با شوهر دوم خود شده است.

بازپرس احمدی خیلی زود تجسس ها را آغاز کرد و دختر عموی «فرخنده» را که تنها شاهد جنایت بود تحت بازجویی گرفت. این دختر وحشت زده گفت: «فرخنده» پس از جدایی از شوهر اولش با «فردین» ازدواج کرد و از همان رو نخست با هم اختلاف داشتند، دختر عمویم می خواست پسرش را نزد خودش بیاورد ولی شوهرش قبول نمی کرد و به همین خاطر چندین بار باهم درگیر شده بودند.

ردیابی و دستگیری داماد جنایتکار (عکس)

وی در ادامه افزود: عصر امروز دختر عمویم با حالتی پریشان به خانه ام آمد و در حالی که بسیار ناراحت بود به من گفت از زندگی با «فردین» خسته شده و به خاطر بدرفتاری هایش می خواهد به کامیاران برگردد. از وی شنیدم «فردین» نیم ساعت پیش به خانه شان رفته و با چاقو به جانش افتاده و وی با برداشتن چادرش از خانه فرار کرده و به خانه من پناه آورده است.

زن جوان گفت:نگران حال «فرخنده» بودم و آن شب وی را در خانه ام نگه داشتم و قرار بود فردا به عمویم زنگ بزنم و ماجرا را تعریف کنم. ساعت 12 شب خواب بودیم که زنگ خانه به صدا درآمد، از آیفون تصویری دیدم «فردین» جلوی در خانه است، تصور کردم برای آشتی آمده و در را باز کردم. وی به خانه آمد و ناگهان چاقویی که زیر لباسش پنهان کرده بود را بیرون کشید و به سوی فرخنده حمله ور شد و با ضربات چاقو وی را به قتل رساند، سپس به سوی من آمد ولی پایش لیز خورد و با فریادهای کمک خواهی من چاره ای جز فرار ندید.

با ادعای این زن، بازپرس احمدی به تیمی از اداره قتل پلیس آگاهی کرج مأموریت داد تجسس های ویژه ای برای یافتن سرنخی از مرد جنایتکار انجام دهند.

مأموران با وجود اقدام های مخابراتی و اطلاعاتی ویژه به سرنخی از قاتل فراری نرسیدند و پی بردند این مرد کرج را ترک کرده و گریخته است.

فرار 8 ساله

با گذشت هشت سال از این ماجرای غم انگیز تلاش پلیس جنایی برای یافتن ردی از قاتل فراری به بن بست خورد و ردیابی های اطلاعاتی نشان می داد وی به صورت قاچاقی از مرز زمینی به کشور عراق گریخته و از آنجا به کشور دیگری رفته و هیچ سرنخ دیگری از خود بر جای نگذاشته است.

کارآگاهان در آخرین تلاش خود از پلیس اینترپل خواستند مرد جنایتکار را تحت تعقیب بین المللی قرار بدهد و با انتشار تصویرش ردی از وی به دست بیاورند ولی باز هم تحقیقات به گره کور خورد تا این که پلیس موفق به یافتن ردپایی از «فردین» در کشور آلمان شد و این در حالی است که قاتل فراری با اسامی جعلی در این کشور اروپایی زندگی می کند.

ردیابی های اینترپل ایران

با توجه به این فرار طولانی، پلیس اینترپل با اطلاعاتی که کارآگاهان پلیس آگاهی کرج در اختیارشان قرار دادند موفق به ردیابی «فردین» در شهر برلین آلمان شدند و در تلاش هستند با ادامه تجسس های اطلاعاتی خود وی را دستگیر و به ایران بازگردانند.ردیابی های پلیسی نشان می دهد قاتل فراری در کشورهای ترکیه، عراق، قبرس و آلمان رفت و آمد داشته است و در حال حاضر نیز در شهر برلین زندگی زیرزمینی دارد.

بنابراین گزارش، بازپرس شعبه 22 دادسرای کرج خواستار انتشار تصویر مرد جنایتکار شد تا کسانی که داخل یا خارج از کشور بویژه ایرانیان مقیم آلمان اطلاعاتی از مخفیگاه «فردین» دارند با پلیس آگاهی کرج یا پلیس اینترپل ایران تماس بگیرند.