عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

تمرینات تنش زدایی به چه دردی می‌خورند؟

تمرینات تنش زدایی به چه دردی می‌خورند؟
استرس را بلافاصله کاهش می‌دهند چرا که فشار عضلانی یکی از اولین علائم استرس است.شما را مجبور می‌کنند که به طور کامل روی چیز دیگری غیر از آنچه که مضطرب تان می‌کند و یا فکرهای ناامید کننده، متمرکز شوید.شما را به واقعیت برمی‌گردانند و سیکل معیوب افکار استرس زا را متوقف می‌کنند.تمرین شماره یک: دوش در جایی آرام و تنها، بنشینید یا بایستید، نسبت به تکیه گاه های تان کاملاً آگاه باشید: ران های تان روی صندلی یا کف پاهای تان روی زمین هستند.چشم های تان را ببندید و به نفس های تان گوش دهید.

سپس تصور کنید که زیر دوش هستید و دوش به شما کمک می‌کند که تمام عضلات تان را آرام کنید، از بالا تا پایین، از مغز سر تا انگشتان پاها.زمانی برای درک کردن تمام احساسات این دوش خیالی اختصاص دهید، از آرامشی که برای تان به ارمغان آورده لذت ببرید.تمرین شماره دو: درخت این تمرین بهتر است که ایستاده انجام شود، اما اگر نمی‌توانید بایستید، نشسته هم می‌توانید انجام دهید.

پاهای تان را به خوبی روی زمین بگذارید و خوب روی زمین فشارشان دهید، انگار که می‌خواهید جای پای تان باقی بماند.به محض اینکه پاهای تان را در تماس احساس کردید، تصور کنید که به وسیلۀ ریشه هایی که در زمین فرورفته اند، معلق هستید. این ریشه ها شیرۀ گیاه و انرژی را به شما می‌رسانند و شما را به سختی به زمین متصل می‌کنند.سپس، با استفاده از آن انرژی که از زمین به شما رسیده، راست بایستید، مانند تنۀ یک درخت.

تمرین شماره سه: تماس مهم نیست که برای انجام این تمرین در چه حالتی قرار داشته باشید. یک مثال می‌آوریم: در دفترتان نشسته اید، ناگهان با یک رشتۀ فکری مضطرب می‌شوید یا استرس به شما وارد می‌شود. چند دقیقه زمان بگذارید برای متمرکز شدن روی تمام چیزهایی که بدن تان آنها را لمس می‌کند. تماس ران های تان با صندلی، دست های تان با میز، تماس هوا با بخش هایی از بدن تان که پوشیده نیستند، تماس بافت های لباس های تان، موهای روی سرتان و غیره.

تمرین شماره چهار: تنش زدایی عضلانی برخی مناطق بدن ما، بدون اینکه احساس کنیم استرس داریم، منقبض می‌شوند. این مناطق چشم ها، ماهیچه های اطرافش، عضلات و همچنین شانه ها و گردن مان هستند.بنابراین اگر احساس کشیدگی می‌کنید، چند دقیقه زمان برای رها کردن این مناطق اختصاص دهید، در ابتدا عضلات تان را عمداً شل کنید، سپس به آرامی ماساژشان دهید.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی