اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آنجلینا جولی روی جلد مجله تایم بدلیل سرطان (عکس)

آنجلینا جولی روی جلد مجله تایم بدلیل سرطان (عکس)
هفته‌نامه معروف آمریکایی تایم چاپ نیویورک در شماره جدید خود عکس آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان را روی جلد کار کرده است. به گزارش ایران ناز آنجلینا جولی این هفته در یادداشتی که در نیویورک تایمز منتشر شد فاش کرد اخیرا برای پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه، خود را تحت عمل جراحی ماستکتومی قرار داده است.
جولی در یادداشت خود به این موضوع اشاره کرد که او یک ژن پرخطر به نام BRCA۱ دارد که خطر ابتلا به سرطان سینه و تخمدان را در وی افزایش میدهد. پزشکان تشخیص داده بودند ریسک ابتلای جولی به سرطان سینه تا ۸۷ درصد و ریسک ابتلای او به سرطان تخمدان تا ۵۰ درصد است. اکنون با عملی که جولی انجام داد احتمال ابتلای او به سرطان سینه به ۵ درصد رسیده است.
 
آنجلینا جولی روی جلد مجله تایم بدلیل سرطان (عکس)
جفری کلاگر سردبیر مجله تایم در یادداشتی با اشاره به کاری که آنجلینا جولی انجام داده از آن به عنوان یک زلزله فرهنگی و پزشکی نام برد و این اقدام را به قدری جالب دانست که به گفته او باعث شد سوژه روی جلد شماره جدید تایم باشد. کلاگر تصمیم جولی را یک انتخاب صحیح برای او دانست و در عین حال به این نکته اشاره کرد که علم پزشکی توانایی محاسبه موارد پرخطر را دارد.
او نوشت: در ایالات متحده ۳۶ درصد خانم ها وقتی جواب آزمایش هایشان مثبت می‌شود، ماستکتومی را انتخاب می‌کنند، اما بعضی از پزشکان اعتقاد دارند ام‌آرآی و دیگر آزمایش‌ها می‌تواند بیماری را شناسایی کند. شماره جدید تایم با عنوان تاثیر آنجلینا روز جمعه توزیع می‌شود. برای اولین بار است عکس یک سوپراستار روی جلد این مجله چاپ میشود.
 
آنجلینا جولی روی جلد مجله تایم بدلیل سرطان (عکس)
 
براد پیت شریک زندگی جولی ۱۳ اکتبر ۱۹۹۷ در مطلبی با عنوان علاقه شدید آمریکا به بودیسم سوژه عکس روی جلد تایم بود. پیت آن سال در فیلم هفت سال در تبت بازی کرد.