اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

معاون وزیر صنعت و به قتل رساندن آن (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
معاون وزیر صنعت و به قتل رساندن آن (عکس)
آخرین جزئیات از حادثه سوءقصد به جان معاون وزیر صنعت حکایت از شلیک گلوله به سر این فرد دارد.یک منبع آگاه  با اعلام این خبر گفت: حادثه ساعتی قبل در حوالی خیابان گلبرگ در شرق تهران رخ داد.وی افزود: در این حادثه به متوفی شلیک شده و این شلیک به ناحیه سر این فرد بوده است که بسیار بد بود.

در حال حاضر بازپرس ویژه قتل تهران به همراه مسئولین پلیس امنیت تهران و سرپرست دادسرای جنایی در محل حادثه حضور داشته و در حال بررسی این حادثه هستنکه بد.تکمیلی
خبرگزاری ایرنا، نام  و سمت معاون مقتول وزیر را اعلام کرد.به گزارش این خبرگزاری، «صفدر رحمت آبادی» معاون پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در حالی که سواربر خودروی شخصی (پژو پارس) در میدان سبلان، ابتدای خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ) بود مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.
 
 معاون وزیر صنعت و به قتل رساندن آن (عکس)

گفته شده، فرد ناشناس با اسلحه، دو تیر یکی به سینه و دیگری به سر وی شلیک کرده است.ماموران نیروی انتظامی همراه با پلیس تشخیص جرم در محل حادثه حضور دارند. در حال حاضر آمبولانس برای انتقال جسد وی در محل حضور یافته است.یکی از ماموران پلیس حاضر در محل حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: بررسی ها نشان می دهد دو گلوله از داخل خودرو به مقتول شلیک شده است.

وی افزود: با توجه به پیدا شدن پوکه های دو گلوله در داخل خودرو، به احتمال قوی ضارب در داخل خودرو در حال گفت وگو با آقای رحمت آبادی بوده است.این مامور نیروی انتظامی گفت: هیچ اثری از درگیری و ضرب و شتم در محل سوءقصد مشاهده نشده است.رحمت آبادی که اصالتا کنگاوری(از شهرستان های کرمانشاه) است، از مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت بود که با تغییر دولت در سمت خود باقی مانده بود.