وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نوع لباس پوشیدن در اولین دیدار با همسرتان

نوع لباس پوشیدن در اولین دیدار با همسرتان
 به خاطر داشته باشید که همیشه اولین قرار و دیدار با شخصی که قرار است شریک شما در زندگی آینده تان شود جزء مهم ترین قرارها باشد. پس باید برای آن آماده باشید، اما چگونه؟ ما توصیه هایی برای شما داریم که می تواند تمام اضطراب های شما را از بین ببرد.

به هر حال ازدواج مهم ترین اتفاق زندگی شماست، معلوم است که نقطه شروع چنین اتفاقی چقدر اهمیت دارد. قرار اول شما با خواستگار یا همسر آینده تان اتفاقی شیرین و در عین حال بسیار دلهره آور و اضطراب آور است. قطعا اینکه چه لباس هایی در چنین قراری بپوشید خیلی مهم است. ما نکته های بسیار مهمی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

برای خانمها
لباس های شما مهم است، چون …
باید به لباس پوشیدن خود اهمیت بدهید، مردان تنها به چهره همسران آینده خود اکتفا نمی کنند، حتی در بسیاری موارد نوع و شیوه لباس پوشیدن شما از چهره تان مهم تر است. خوش پوشی به معنای این نیست که گران ترین لباس های ممکن را تهیه کنید و بپوشید بلکه به این معناست که در انتخاب لباس ها و هماهنگی بین آنها سلیقه به خرج دهید. شما باید به این نکته توجه کنید که وقار، منظم بودن و حتی نوع شخصیت انسان ها را می توان از روی لباس پوشیدن آنها حدس زد و برای همین شما باید بتوانید با لباس پوشیدن خودتان تاثیر مثبتی روی طرف مقابل بگذارید.

خوش پوشی یعنی …
اطلاع داشتن از آخرین اخبار دنیای مد و پوشاک اصلا بد نیست، اما مهم ترین نکته این است که خودتان را به مد روز نسپارید. هیچ تضمینی وجود ندارد که لباس های مد روز حتما شما را خوش پوش کند. واقعیت این است که داشتن استیل در لباس پوشیدن و خوش استیل بودن و خوش لباس بودن یعنی اینکه بدانید چه چیزهایی به شما می آید و چه چیزهایی نه. شما قطعا در گذر زمان با نگاه کردن به آینه و شنیدن صحبت های دیگران تا حدود زیادی متوجه این موضوع شده اید که چه رنگ و چه مدل لباس هایی به شما می آید. قطعا در نگاه اول تناسب لباس پوشیدن شما و هماهنگی لباس هایی که انتخاب کرده اید مهم تر از مارک لباس های شماست، حتی لازم نیست برای قرار اول حتما لباس های تازه بخرید، قطعا در کمد لباس هایتان بهترین ها در انتظار شما هستند، فقط کافی است بدانید چه چیزهایی متناسب با شما هستند و به هم و کنار هم می آیند.

مهم ترین چیز این است که تمیز باشید
اولین نکته در لباس پوشیدن انتخاب لباس های تمیز است. یک انسان با لباس های ارزان قیمت و قدیمی اما تمیز بسیار بهتر از انسانی با لباس های گران قیمت و نو اما کثیف، روی طرف مقابل تاثیر می گذارد. در مورد خانم ها حتی لکه های کوچک روی لباس ها (مثلا لکه های ناشی از زدن عطر به لباس ) اهمیت زیادی دارد زیرا می تواند نشان دهنده بی توجهی یا شلخته بودن آنان باشد. در این روزهای گرم باید دقت کنید لباس هایی بپوشید که عرق کردن شما را نشان ندهد.
لک یا خط عرق به خصوص در قسمت زیر بغل لباس ها می تواند تاثیر نامناسبی روی فرد مقابل شما بگذارد. فکر نکنید که هر لباس تیره ای در چنین شرایطی انتخاب مناسبی است زیرا بسیاری از لباس های تیره هم اثر تعریق را به وضوح نشان می دهد. پوشیدن لباس های تنگ و چسبان در این روزهای گرم را هم فراموش کنید.

کفش های مورد اطمینان تان را بپوشید
کفش یکی از مهم ترین بخش های «خوش پوشی» چه در زنان و چه در مردان است. اهمیت کفش ها در قرار اول حتی مهم تر از سایر موارد است، می دانید چرا؟ چون در قرار اول بیشترین نگاه به سمت زمین است و طبیعی است کسانی که بیشتر به پایین نگاه می کنند بیشتر از هر بخش دیگری به کفش های طرف مقابل دقت می کنند. برای مردان کفش زنان یکی از مهم ترین نشانه های خوش پوشی به شمار می رود، اما فکر نکنید که به این دلیل باید کفش هایی تنگ با پاشنه بسیار بلند بپوشید، اولین اصل در انتخاب کفش راحتی شماست.

 
شاید شما چند ساعت در یک محل باشید و برای همین اگر کفش تان اذیت تان کند ناراحتی تان می تواند تمام آنچه را که می خواهید به آن برسید را از بین ببرد. حتما کفشی بپوشید که قبل از آن به پا کرده اید، زیرا یک کفش نو ممکن است در ابتدا قالب پای شما به نظر برسد اما پس از چند دقیقه به کابوس شما بدل می شود. البته یادتان باشد که یک کفش کثیف یا مستعمل می تواند تاثیر بسیار منفی ای روی ذهن طرف مقابل بگذارد.

مهم، احساس شماست
احتمالا متوجه شده اید که در روزهایی که از لباس خودتان راضی هستید تصور بهتری از خودتان دارید و اعتمادبه نفس تان هم بالاتر است. شاید ساعت ها مقابل آینه بایستید و لباس های مختلف را امتحان کنید و در نهایت هم دچار سردرگمی و تشویش شوید، اما بهترین کار این است که به حس خودتان اعتماد کنید، هر زمان لباسی را پوشیدید که حس خوبی به شما داد، بدانید انتخاب خوبی داشته اید. شاید شما نگران این باشید که چند کیلو اضافه وزن شما را نامناسب جلوه می دهد اما بدانید که لباس تنگ که به شما احساس بدی بدهد، نمی تواند مشکل را حل کند. با پوشیدن چنین لباسی نه اعتماد به نفس خواهید داشت نه احساس خوب.

طبیعی است که در چنین قرار مهمی احساس کنید لوازم آرایشی بهترین دوست شماست، اما باور کنید که افراط در این زمینه شما را از خودتان دور می کند. شما می خواهید فردی را برای یک عمر زندگی انتخاب کنید و او هم همین طور، اگر شما با استفاده از لوازم آرایشی، بسیار متفاوت تر از ظاهر معمول خود شوید آیا قول می دهید که همیشه در همین حالت بمانید؟ در ضمن به احتمال بسیار زیاد فردی که قصد دارد زندگی آینده خود را بسازد، نمی تواند چندان به کسی که مهم ترین ویژگی اش افراط در استفاده از این لوازم است، اعتماد کند. بهترین کار این است که چهره واقعی خودتان را به طرف مقابل نشان دهید نه آنکه پشت یک نقاب، خود واقعی تان را پنهان کنید.

چگونه بایستید، چگونه بنشینید
شاید مهم تر از آنچه می پوشید این است که چگونه باشید، در واقع حالت بدن شما و زبان بدن شما حتی مهم تر از لباسی است که پوشیده اید. سعی کنید در حالت کاملا صاف و شق و رق و بدون قوز بایستید و در حالت نشسته هم در حالت رسمی باشید نه در حالت لم دادن. شاید حفظ این حالت برای مدت طولانی سخت باشد اما باید سعی کنید در تمام لحظات احساس اعتماد به نفس در قالب زبان بدن شما باشد. می توانید شانه هایتان را رها کنید و در یک حالت نسبتا آرام قرار بگیرید اما سرتان را همیشه بالا بگیرید و دست هایتان را هم پنهان نکنید. بدترین کار این است که در حالت قوز کرده بنشینید، خودتان را پشت کیف تان و دست هایتان را هم در زیرمیز پنهان کنید، چنین حالتی به جای خجالتی بودن، ضعف و منفعل بودن شما را می رساند.

برای آقایان
باز هم اهمیت تمیز بودن
طبیعی است که تمیز بودن مهم باشد، اما این را می دانید که در تحقیقات گسترده ای که در اروپا انجام گرفته مشخص شده که برای خانم ها تمیز بودن و رعایت پاکیزگی در ظاهر مهم تر از ثروتمند بودن همسر آینده شان است؟ شاید در مقاطع فراوانی ظاهر آقایان دچار تغییراتی مطابق روز شده باشد اما هیچگاه نمی توان تاثیر پاکیزگی را نادیده گرفت. داشتن صورت و موهای تمیز و اصلاح شده و لباس هایی تمیز و پاکیزه اولین اصل برای آن است که یک مرد واقعی به نظر برسید. اگر با همان ظاهر هر روزه خود در قرار اول حاضر شوید یعنی این قرار برای شما با زندگی عادی تان هیچ فرقی ندارد و در واقع به طرف خود این پیام را می دهید که او را جدی نگرفته اید.
البته این را هم بدانید که لازم نیست ساعت ها وقت بگذارید، طبیعی است که آقایان به اندازه خانم ها به چهره خود توجه ندارند اما رعایت برخی نکات و به خصوص پاکیزه بودن و انتخاب لباس های هماهنگ، بسیار اهمیت دارد.

این کت شاید آینده شما را تضمین کند
برخی لباس ها مخصوص جوان ها ارزیابی می شوند و برخی لباس ها مخصوص افراد میانسال. شما لازم نیست لباس هایی بپوشید که سن شما را بالاتر نشان دهد اما باید لباس هایی بپوشید که نشان دهد قرار برای شما قراری مهم است. انتخاب لباس های نسبتا رسمی می تواند این پیام را به طرف مقابل بدهد که شما به او و این قرار اهمیت داده اید. البته این را هم یادتان باشد که اهمیت راحت بودن شما در لباس بیشتر از رسمی بودن یا اسپرت بودن آن است. یک کت اسپرت، حتی در روزهای گرم، به همراه یک پیراهن و شلوار هماهنگ می تواند یک انتخاب خوب باشد.

افراط در بوی خوش ممنوع
خوشبویی، به خصوص با انتخاب عطری مناسب روز یا شب که سنگینی و وقار را القا کند، قطعا در طرف مقابل شما تاثیر مثبت دارد. اما یادتان باشد که مثل هر چیز دیگری افراط در این زمینه هم به ضرر شما خواهد بود. تحقیقات نشان داده شامه خانم ها درمورد بوهای خوب، تیزتر از آقایان است و تاثیر بوی خوب و مطابق سلیقه آنها در انتخاب هایشان بیشتر است اما این به آن معنا نیست که استفاده بیشتر از عطرها و اسپری ها تاثیر بیشتری ایجاد کند. قطعا کسی که در نزدیکی شما باشد دلش نمی خواهد افراط شما باعث شود که او برای دورتر شدن از شما لحظه شماری کند.
 
کلاسیک باشید
سبک موسوم به کلاسیک بهترین سبک برای پیروی از قواعد در قرارهای مهم زندگی است. اگر حالت موها، چهره و لباس پوشیدن شما مطابق سبک های مقطعی و روز گذر است بهتر است در قرار مهم زندگی تان تغییری در آن ایجاد کنید، زیرا شما قرار است ثبات قدم، با اراده بودن و دائمی بودن تصمیم خودتان را نشان دهید. وقار در پوشش تا حدودی وقار در رفتار را هم ایجاد خواهد کرد و این می تواند یک امتیاز بسیار مثبت برای شما باشد.

چشم ها را پنهان نکنید
هرگز با عینک آفتابی ر وبه روی طرف مقابل ننشینید. شما می خواهید او را همان گونه که هست، بشناسید و طبیعی است که او هم همین هدف را داشته باشد، پس بگذارید چشم هایتان را ببیند زیرا چشم ها نقش مهمی در انتقال احساسات و تفکرات انسان دارند، همچنین بهتر است دست هایتان را هم پنهان نکنید، زیرا دست ها هم در انتقال پیام باطنی شما نقش بسیار مهمی دارند.