اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

توضیحاتی درباره ی فراز و نشیب های شادی زا

توضیحاتی درباره ی فراز و نشیب های شادی زا
هیچ کس قرار نیست در همه لحظه‌های زندگی شاد باشد و اصلا کسی نمی‌تواند این چنین ادامه دهد. با وجود این، همه زندگی هم غم و غصه نیست؛ بلکه باید شادی را به دست آورید، برای حفظ آن تلاش کنید و از حضورش لذت ببرید.

** سعی کنید فقط در حال زندگی کنید و از تک‌تک دقیقه‌های امروز لذت ببرید. طوری ذهن خود را روی امروز و اتفاقات آن متمرکز کنید که گویی فردایی در راه نیست. درست مثل بیمارانی که روزهای آخر عمرشان را می‌گذرانند و چون سال‌های زیادی پیش رو ندارند، فقط از امروز لذت می‌برند.

**این هم فکر بدی نیست؛ اتفاقات خوب هر روز را برای خود یادداشت کنید، اتفاقاتی کوچک ولی لذتبخش.

** یک بار دیگر به زندگی و اتفاقات آن نگاه کنید، اما این بار از زاویه‌ای دیگر؛ تا به حال فکر کرده‌اید سال‌ها بعد برای نوه‌های خود چه خاطراتی تعریف خواهید کرد؟ چه چیزی از خودتان به آنها می‌گویید؟ پس از امروز خاطراتی خوب برای آینده خود بسازید.

** اجازه ندهید اتفاقات کوچک و جزئی، زندگی شما را خراب کند؛ اتفاقاتی که چندان ارزش ندارد تا یک روز از عمر شما را از بین ببرد و نابودش کند.

** کارهای سختی را که باید انجام شود، زودتر تمام کنید. هر چه بیشتر آنها را به تعویق بیندازید، انرژی‌تان هم بیشتر از دست می‌رود. پس همین الان آنها را انجام دهید.

** اگر هر روز پس از بیدار شدن از خواب درست مانند روزهای قبل زندگی کنید و همیشه کارهای عادی و روزمره را انجام دهید، بالاخره خسته و فرسوده می‌شوید. به جای آن، باید در زندگی خود نوعی تفاوت ایجاد کنید؛ تفاوتی که باعث شود از هر لحظه زندگی لذت ببرید.

** همسایه شما خانه بزرگ‌تری دارد، به تازگی ماشینش را عوض کرده و مدلی جدیدتر خریده است، مبلمان خانه‌اش را هر سال نو می‌کند و… واقعا این چیزها مهم است؟ اینقدر خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. اصلا این موارد اهمیتی ندارد که بخواهد این همه وقت و انرژی شما را بگیرد.