اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

نقش رژگونه در زیبایی

نقش رژگونه در زیبایی

آیا می‌خواهید خستگی در صورتتان مشخص نباشد؟ دوست دارید سرحال‌تر و سلامت‌تر به نظر برسید؟ پس رژ گونه دوست جدید شماست.

ریمل را فراموش کنید یعنی فراموش نکنید اما کمتر به آن توجه نشان دهید چون رژ گونه یک قهرمان جدید چندکاره برای شماست. یک سلاح جدید برای داشتن پوست درخشان، روشن کردن پوست و باز و درخشان کردن چشم‌ها. جالب است بدانید که بعضی آرایشگرها کمی رژ گونه روی پلک مدل‌ها هم می‌زنند تا آن‌ها را از بی‌رنگی دربیاورند و چهره آن‌ها را شاداب‌تر نشان بدهند. اما کلید اصلی کار این است که به شکلی رژ گونه بزنید که انگار آرایش اضافی روی صورتتان نکرده‌اید. در اینجا با اندرو گلیمور همراه می‌شویم تا قوانین طبیعی زدن رژ گونه را به ما بیاموزد. اندرو از آرایشگران حرفه‌ای و مخصوص مدل‌های نارس است و حالا رمز و رازهای کارش را برای ما بیان می‌کند.

 

آموزش اصول استفاده از رژ‌گونه

از کم شروع کنید

اندرو می‌گوید: جایی که روی صورتتان برای زدن رژ گونه انتخاب می‌کنید بسیار مهم‌تر از رنگ آن است.بعضی خانم‌ها زیر چشمشان رژ گونه می‌زنند که باعث می‌شود صورتشان مصنوعی باشد. اندرو پیشنهاد می‌کند که اول از رژ گونه روی گردی گونه‌هایتان بزنید و سپس برای داشتن یک درخشندگی طبیعی، آن را کم‌کم به سمت اطراف و پایین گونه پخش‌کنید.

 

یک خانم واقعی

رژ گونه باید چهره شما را سالم و پرانرژی نشان بدهد پس وقتی‌که ورزش می‌کنید به خاطر بسپارید که کجای صورتتان قرمز می‌شود و بعد همان‌جا را رژ گونه بزنید که صورتتان حالت طبیعی خود را داشته باشد.

 

دو بار گونه‌ها را آرایش کنید

رژ گونه‌تان را با یک روشن‌کننده که به بالای استخوان گونه می‌زنید، همراه کنید تا وقتی نور به صورتتان می‌خورد، بدرخشید. یک تناژ صورتی روشن با رنگ طلایی روشن ترکیب خوبی می‌شود. البته برای پوست‌هایی که رنگ گرمی دارند، می‌توان از یک طلایی کمی زردتر هم استفاده کرد.

 

صورتی باشید

صورتی تنها رنگی نیست که می‌توانیم استفاده کنیم، مثلاً برای پوست‌های برنزه تابستان رنگ هلویی بسیار زیبا می‌شود، اما چون اغلب ما وقتی می‌خواهیم رژ گونه بزنیم ناخودآگاه به سراغ صورتی می‌رویم باید بگوییم که واقعاً برای شاداب نشان دادن صورت رنگ بدی نیست و می‌تواند کمک کند. نمی‌دانید چه رنگ صورتی را انتخاب کنید؟ اگر بلوند و چشم آبی هستید، یک صورتی انتخاب کنید که ته رنگ آبی داشته باشد. پوست‌هایی با رنگ متوسط باید از صورتی‌هایی به رنگ گل رز استفاده کنند و پوست‌های تیره‌تر از رنگی بین قرمز و صورتی.

 

اول نوبت رژ گونه است

برای اینکه یک درخشندگی طبیعی داشته باشید، رژ گونه را زیر کرم پودر بزنید. این رازی است که آرایشگران حرفه‌ای برای آرایش مدل‌ها به کار می‌برند تا نشان بدهند صورت آن‌ها طبیعی و بدون آرایش زیباست. می‌توانید از رژ گونه‌های کرمی به‌جای پودری استفاده کنید اما به این شرط که پوستتان مثل کیک لایه‌لایه نشود.