اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

به سوی ازدواجی پرمعناتر بروید

به سوی ازدواجی پرمعناتر بروید
این نکات تنها برای شروع هستند. اما هنگامی ‌که رابطه‌ای با همسرتان ساختید که کنارآمدن با یکدیگر جزء اساسی آن است و به میانه میدان مسائل عمده مربوط به زندگی مشترک‌تان پا گذاشتید، ساختن حس قوی صمیمیت به هر دوی شما این امکان را می‌دهد از مزایای ازدواج بهره ببرید. این توصیه‌ها به شما کمک می‌کند، همسرتان را بهتر درک کنید و ازدواج‌‌تان را معنادار کنید خیلی مهم است:

به عشق در رابطه طولانی مدت فکر کنید: به گفته اوکانل عشق تنها رابطه‌ای کوتاه‌مدت و آنی نیست. بر معنای ازدواج و عشق در طول سال‌ها و اینکه چگونه زندگی شما به خاطر همسرتان بهتر شده است، متمرکز شوید.از تفاوت‌های‌تان استقبال کنید: به جای این برداشت که افراد به خاطر عادت کردن به یکدیگر از دست هم خسته می‌شوند، این مساله را که انسان‌ها به نحوی بی‌نهایت پیچیده و همیشه در حال تغییرند، درک کنید.

زمان بزرگ‌ترین هدیه است: زمان یکی از پرارزش‌ترین هدایایی است که می‌توانید به دیگری و از همه مهم‌تر به همسر و خانواده‌تان بدهید. برنامه‌ریزی کنید که حداقل ۲۰ دقیقه در روز با همسرتان خلوت و آن را صرف بهبود رابطه‌تان کنید و این مدت کمترین زمانی است که برای این کار لازم است.به روابط جنسی‌تان اهمیت بدهید: راه‌هایی وجود دارد که همسران با افزایش سنشان همچنان رابطه جنسی خود را گرم نگه دارند. با افزایش سن در حالی که رابطه‌تان تکامل پیدا می‌کند به دنبال راه‌هایی باشید که رابطه جنسی‌تان را زنده نگه دارید.

تعادل را حفظ کنید: اختلافات زیادی در زندگی زناشویی به وجود می‌آید. شما و همسرتان باید این اختلافات را به شیوه‌ای خلاق که به رشد شما کمک کند، حل کنید. سعی کنید بین تعامل‌های مثبت و منفی‌تان با همسرتان تعادلی برقرار کنید. یک قاعده ساده این است که این تعادل بین موارد مثبت و منفی باید ۴ به یک باشد تا ازدواج تداوم پیدا کند.آزادی را از طریق متعهدبودن بیابید: اوکانل می‌گوید: «تعهد به دیگری شامل کنار گذاشتن برخی چیزهاست اما لازم است دریابید که متعهدبودن هنگام ازدواج به معنای گرفتن چیزی در عوض آن هم هست. به جای آنکه بر چیزهایی متمرکز شوید که ندارید، بر چیزهایی متمرکز شوید که ازدواج به زندگی شما هدیه داده است.

ببخشایید و تشکر کنید: به گفته اوکانل به مشکلاتی که در طول ازدواج به‌طور مکرر پیش می‌آید، نه به‌عنوان مشکل بلکه به‌عنوان فرصت نگاه کنید. از این مسائل به‌عنوان فرصتی برای تلاش دونفره و پیش رفتن همگام با هم استفاده کنید.به تفریح بپردازید: دو جزء اساسی یک ازدواج صمیمی، ‌رفاقت و دوستی است و به تفریح و سرگرمی‌ پرداختن جزء اساسی هر دوی اینهاست. این کار به شما کمک خواهد کرد با گذشت زمان و سالمندتر شدن رابطه‌تان را گسترش دهید نه اینکه رابطه‌تان نزول پیدا کند.