وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

درخواست مهدی مهدوی کیا از رسانه ها چیست؟

درخواست مهدی مهدوی کیا از رسانه ها چیست؟
پیشکسوت فوتبال ایران گفت:‌ از رسانه‌ها خواهش می‌کنم با افرادی که مصاحبه‌های تند و حاشیه‌ای می‌کنند، صحبت نکنند.

مهدی مهدوی‌کیا در همایش شاهین اخلاق، گفت:‌ متاسفانه لیگ فوتبال ما حرفه‌ای نیست از هزینه میلیاردی که در فوتبال می‌شود، بخشی را به فوتبال پایه اختصاص نمی‌دهیم، در صورتی که اخلاق و اصول اولیه باید در بخش پایه آموزش داده شود، در بخش پایه مربیان زیادی حضور دارند که عاشق کار خود هستند، اما می‌گویند چون بودجه نیست نمی‌توانند فعالیت کنند.

وی افزود: وقتی مربیان اخلاق‌مدار به کار گرفته نشوند، بازیکنانی که رشد پیدا می‌کنند، فرهنگ لازم را ندارند. استعدادهای زیادی وجود دارد که می‌گویند ما به خاطر کمبود منابع مالی نتوانستیم وارد باشگاه شویم، آن وقت افرادی که استعداد لازم را نداشتند، به مراحل بالای فوتبال می‌رسند.

مهدوی‌کیا در ادامه اظهار داشت: متاسفانه ما برنامه‌هایی ساختیم که به مسائل منفی فوتبال می‌پردازند، ما به زیبایی‌ها نمی‌پردازیم، امیدوارم دیدگاه کلی مردم نیز از حاشیه فاصله بگیرد. بیشتر از متن به حاشیه پرداختیم، مربیان ما در کنفرانس‌های مطبوعاتی به جای پرداختن به مسائل فنی به مسائل حاشیه پرداختند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه یادآور شد: گلایه‌ای از اصحاب رسانه دارم،‌خواهش می‌کنم با افرادی که مصاحبه تند می‌کنند و به مسائل حاشیه می‌پردازند، صحبت نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جای خالی شاهین را در فوتبال ایران می‌بینیم، باید کاری کنیم که این باشگاه فعالیتش را دوباره شروع کند. در گذشته جوان‌ها به عشق فوتبال وارد عرصه ورزش می‌شوند اما اکنون به خاطر پول فوتبالیست می‌شوند.