اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

مهرانه مهین ترابی : منتظر پیشنهاد تئاتر خوب هستم

مهرانه مهین ترابی : منتظر پیشنهاد تئاتر خوب هستم
منتظر پیشنهاد تئاتر خوب
مهین ترابی که با سریال هایی چون «همسران» و «خانه سبز» پا به حیطه تصویر و قاب تلویزیون گذاشت ، پس از آن با انتخاب های دقیق و به جای خود از معدود بازیگرانی بود که سعی کرد تا در میان تمامی نقش هایی که به خانم های بازیگر پیشنهاد می شود، بهترین ها را انتخاب کند و به کلیشه نیفتد.

او همکاری با کارگردانانی چون سیروس مقدم، حسن فتحی و محمدحسین لطیفی را در سریال های «بچه های نسبتا بد»، «در مسیر زاینده رود»، «زمانه» و «صاحبدلان» در کارنامه کاری خود دارد. مهین ترابی که کار خود را با حیطه تئاتر شروع کرده در نمایش «گل و قتاله» به کارگردانی بهزاد فراهانی به ایفای نقش پرداخت. او درباره حوزه تئاتر و پیشنهادهایش گفت: من کارم را با هنر تئاتر آغاز کردم و این هنر را بسیار دوست دارم. تئاتر خانه اول من است، اما مدتی است با اینکه کارهای نمایشی را بسیار دوست دارم و می خواهم حضوری خوب روی صحنه داشته باشم، اما متاسفانه تئاتر خوبی پیشنهاد نشده است.

بازیگر سریال «زمانه» به کارگردانی حسن فتحی درباره کارهای اخیر تلویزیونی اش افزود: اخیرا در سریال «بچه های نسبتا بد» به کارگردانی سیروس مقدم در نقش مادر طاها با بازی حمید گودرزی بازی کردم. مدت کوتاهی است که از بازی و پخش این سریال می گذرد و در این مدت سعی کرده ام تا کمی استراحت کنم و به پیشنهادهای سریال و فیلم های سینمایی که داشتم فکر کنم و با فراغ بال درباره آنها تصمیم بگیرم.