اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

نو عروسی که به طرز مشکوکی کشته شد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
نو عروسی که به طرز مشکوکی کشته شد (عکس)
 در این پرونده علیرضا 21 ساله متهم است 12 آذر ماه سال گذشته همسرش به نام کژال را از طبقه دوم ساختمان به پایین پرت کرده است.ماموران شهرقدس پس از اطلاع از این حادثه خود را به محل سقوط زن جوان رسانده و دریافتند کژال بر اثر شدت جراحات جان باخته است. خانواده زن جوان با شکایت از داماد خود مدعی شدند علیرضا بخاطر اختلافاتی که با کژال داشته او را به قتل رسانده است.
 
نو عروسی که به طرز مشکوکی کشته شد (عکس)

در ادامه همسر مقتول دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت که با رد اتهام قتل گفت: من و همسرم بخاطر مشکلات مالی باهم درگیری داشتیم روز حادثه از او خواستم که دیگر به محل کارش نرود زیرا مخالف کار کردن همسرم بودم. کژال عصبانی شد و به اتاق خواب رفت که حدود 30 ثانیه بعد صدای فریاد او را شنیدم، وقتی وارد اتاق شدم از همسرم خبری نبود و پنجره اتاق باز بود به پایین که نگاه کردم پیکر غرق در خون کژال در مقابل ساختمان روی زمین افتاده بود، من همسرم را نکشته ام و او بخاطر اختلافاتی که باهم داشتیم دست به خودکشی زده است.

بازپرس جنایی شهر قدس پس از بررسی پرونده و با توجه به صحنه سقوط زن جوان علیرضا را مجرم شناخته و پرونده با صدور کیفرخواست به اتهام قتل عمدی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.مرد جوان به زودی در شعبه 113 دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار می گیرد که به سزای اعمالش برسد.