اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جشن جالب ریش تراشی به مناسبت مرگ بن لادن

جشن جالب ریش تراشی به مناسبت مرگ بن لادن
یک مرد آمریکایی که حدود 10 سال پیش با خود عهد کرده بود تا مرگ "اسامه بن لادن" ریش خود را نتراشد، روز گذشته دست به این کار زد.
"گاری وادیل" یک شهروند 50 ساله آمریکایی که پس از 11 سپتامبر با خود عهد کرده بود تا زمان مرگ یا کشته شدن "اسامه بن لادن" رهبر شبکه تروریستی القاعده ریش خود را نتراشد بالاخره روز گذشته پس از حدود 10 سال ریش خود را تراشید.
او در این باره گفت: پس از حوادث 11 سپتامبر حدس می زدم که "اسامه بن لادن" را طی چند هفته و یا حداکثر چند ماه بازداشت کنند اما متاسفانه حدود 10 سال طول کشید و در نهایت هم او را بازداشت نکردند بلکه کشته شد.
 
جشن جالب ریش تراشی به مناسبت مرگ بن لادن

وی در ادامه افزود: من هم مجبور شدم در این مدت ریش خود را نتراشم زیرا با خود عهد کرده بودم و این یک تصمیم شخصی بود. هدفم از این کار این بود که به محض بازداشت یا کشته شدن "بن لادن" با تراشیدن ریش خود، خوشحال شوم و خوشحالی خود را به دیگران نشان بدهم زیرا من او را "بدترین تروریست طول تاریخ" می دانم.
"گاری وادیل" که به شغل معلمی مشغول است، همچنین گفت: من دقیقا مجبور شدم سه هزار و 454 روز ریش خود را نتراشم. طول ریشم حود 30 سانتی متر شده بود. از همین رو دوستان، نزدیکان و همسایگان که از وضعیت و تصمیم من با خبر بودند، به محض شنیدن خبر مرگ "بن لادن" به خانه ام آمده تا صحنه تراشیدن ریشم پس از این همه مدت را ببینند و جشن بگیرند. بسیاری از همکاران مدرسه و برخی از دانش آموزان نیز در این جشن شرکت کردند.