اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

مادربزرگ حساب دزد را رسید!!

مجموعه : مجله خبری روز
جام جم آنلاین: زن سالخورده وقتی در دام جوان كیف‌‌قاپ گرفتار شد ، آنقدر او را باعصا كتك زد تا مانع فرار وی شد.
به گزارش «جام‌جم»، بعدازظهر روز 31خرداد امسال، دختر جوانی با مركز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از راكب یك دستگاه موتورسیكلت به اتهام كیف‌قاپی در حوالی خیابان چهاردیواری تهران خبر داد و از ماموران تقاضای كمك كرد.

پس از تماس این فرد با پلیس، ماموران گشت انتظامی تهران به محل حادثه عزیمت كردند كه معلوم شد، دختر جوانی زخمی شده و در حاشیه خیابان افتاده است. با انتقال وی به مركز درمانی، ماموران به تحقیق از شاكی پرداختند.

دختر شاكی در اظهاراتش به پلیس گفت: قصد بازگشت به خانه‌ام را داشتم كه راكب یك‌دستگاه موتورسیكلت به سوی من حمله‌‌ور شد تا كیفم را به سرقت ببرد اما با او درگیر شدم. وقتی مردم متوجه فریادهای كمك‌خواهی من شدند و به سویم آمدند، سارق كیف‌ قاپ ترسید و با رها كردن بند كیفم مرا به كنار خیابان انداخت و متواری شد.

با اطلاعاتی كه این دختر جوان به ماموران داد، مشخصات مرد كیف‌قاپ در اختیار گشت‌های انتظامی غرب تهران قرار گرفت و از آنها خواسته شد به محض مشاهده متهم فراری، موتورسیكلت وی را توقیف و او را دستگیر كنند.

عصای پیرزن دزد جوان را ناكام گذاشت

به این ترتیب، جستجوهای پلیسی برای یافتن كیف‌قاپ فراری ادامه داشت تا این كه یك ساعت بعد زن سالخورده‌ای با مركز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و بیان كرد، راكب یك دستگاه موتورسیكلت قصد سرقت كیفم را داشت كه با او درگیر شدم و با عصایی كه همراهم بود او را كتك زدم و مجروحش كردم كه بلافاصله پا به فرار گذاشت.

زن سالخورده افزود: با داد و فریاد من، اهالی محل متوجه مرد كیف‌قاپ شدند و یكی از آنها با موتورسیكلت به تعقیب او پرداخت و موفق به دستگیری‌اش شد.

با اطلاعاتی كه ماموران از این زن به دست آوردند، به محل دستگیری مرد كیف‌قاپ در غرب تهران عزیمت كردند و پس از دستگیری وی، او را به مركز پلیس تهران انتقال دادند.

اعتراف به 2 كیف‌‌قاپی نافرجام

وحید- مرد كیف‌قاپ – در اظهاراتش به پلیس گفت: چند روز قبل هنگام پرسه زدن در خیابان با زور و تهدید كیفزنی را به سرقت بردم و با زخمی كردن وی متواری شدم، تا این كه روز حادثه دختری را در محله چهاردیواری تعقیب كردم تا در فرصت مناسب كیفش را بدزدم، اما فریاد زد و از مردم كمك خواست كه من هم بسرعت گریختم. پس از طی مسافتی به قصد كیف‌قاپی، زن سالخورده‌ای را تعقیب كردم، اما وقتی به او نزدیك شدم و خواستم كیفش را به سرقت ببرم، متوجه من شد و با عصایی كه همراهش بود، مرا كتك زد و در این سرقت هم ناكام ماندم. با توجه به این‌كه پایم بشدت آسیب دیده بود، سوار موتورم شدم و از محل حادثه فرار كردم، اما مرد رهگذری كه متوجه ماجرای سرقت شده بود، تعقیبم كرد و دستگیر شدم.

به دنبال این اعترافات، مرد كیف‌قاپ با قرار قانونی از سوی بازپرس یونسی، رئیس شعبه ششم دادسرای ناحیه 5 تهران روانه زندان شد كه تحقیقات تكمیلی از وی صورت گیرد تا راز دیگر كیف‌قاپی‌های متهم برملا شود.پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز