اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

مطالبی مردانه كه خانم ها باید بدانند

خوشبختانه یك مرد بعد از مدتها وقت گذاشته است و موارد مردانه ای را كه به نظرش رسیده است و برای خانمها ممكن است مفید واقع شود به رشته تحریر در آورده است. پس لطفا بخوانید و دقت كنید كه تمام این قوانین با عدد یك شماره كذاری شدند سعنی هیچ كدامشان برتری نسبی به یكدیگر ندارند و سپس در صورت تمایل آراء خود را وارد نمائید:

مردها نمیتوانند فكر كسی را بخوانند.

دیدن مسابقۀ فوتبال مثل تماشای ماه شب چهارده توی آسمان جذاب و قشنگ است. اجازه بدهید همینطور بماند.

خرید كردن، مسابقۀ فوتبال نیست و امكان ندارد كه ما به خرید به این شكل نگاه كنیم.

گریه كردن یك جور تهدید به حساب میاد.

لطفا چیزی رو كه می­خواهید، واضح بگوید. اجازه بدهید كمی روشن­تر بگویم، اشارات زیركانه، اشارات قوی و اشارات مبرهن ولی غیر مستقیم به یك موضوع اصلا به كار نمی­آید. لطفا اصل درخواستتان را واضح بگوئید.

«بله» یا «خیر» بهترین جواب ممكن به خیلی از سوالات هستند.

لطفا در صورت نیاز به حل یك مشكل، پیش ما بیایید و درد دل كنید، این كاری است كه ما مردها انجام میدهیم. همدردی كردن وظیفۀ دوستان مونث شماست نه ما مردها.

سردردی كه هفده ماه است كه دارد شما را آزار می­دهد یك مشكل واقعی است. لطفاً با یك پزشك ملاقات كنید.

هر مطلبی كه شش ماه پیش از طرف ما مردها گفته شده است الان به عنوان استدلال غیر قابل قبول است. در واقع تمام نظرات ما فقط برای هفت روز معتبرند نه بیشتر.

اگر فكر می كنید چاقید، خوب احتمالاً هستید. لطفا از ما نپرسید.

اگر مطلبی كه ما گفتیم رو می­شود دو جور ازش برداشت كرد و یكی از این برداشتها شما رو عصبانی و ناراحت میكند منظور ما برداشت دیگر بوده است.

شما می­توانید یا از ما بخواهید كه كاری رو انجام بدهیم یا به ما بگوئید كه چطور آن را انجام بدهیم، نه هر دو. اگر شما از قبل می­دانید كه چطور می­شود آن كار را بهتر انجام داد خوب خودتان دست به كار شوید.

كریستوف كلمب احتیاجی نداشت كه مسیر را به او یاد بدهند. ما هم همینطور.

تمام مردها فقط در 16 رنگ اشیا رو می­بینند. دقیقاً مثل ویندوز است. برای ما هلو یك میوه است، رنگ نیست. برای ما پرتغال یك میوه است رنگ نیست. ما واقعاً نمیفهمیم رنگ پوست پیازی چیست.

اگر ما از شما بپرسیم چی شده و شما بگوئید «هیچی» ما هم طوری رفتار می­كنیم كه انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. ما می­دانیم كه شما دروغ می­گوید اما فقط ارزشش را ندارد كه آدم سرش را به خاطرآن درد بیاورد.

وقتی ما دوتایی قرار است جائی برویم، چیزی كه شما پوشیدید كاملا مناسب و قشنگ است … این را واقعاً می­گویم .

شما به اندازۀ كافی لباس دارید.

شما كفش، زیادی هم دارید.

من كاملا خوش فرمم. گرد هم یك جور فرم خوب.

ممنونم كه این را خوندید. آره می­دانم امشب باید در آشپزخانه بخوابم. ولی این را می­دانستید برای ما مردها اصلاً مهم نیست. فكر می­كنیم رفتیم كمپینگ.