وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

12 راه برای خواستگاری كردن

 

در زندگی اتفاقات كمی نظیر ازدواج كردن به فكر و آمادگی زیادی نیازمند است. همه دوست دارند خواستگاری شان یك مراسم رسمی و تمام عیار باشد. مردها دوست دارند همسر آینده آنها این روز را تا آخر عمر به یاد بسپارند ولی به نظر می رسد كه این مراسم خیلی یكنواخت شده و همه راهها امتحان شده است و هیچ نوع تازه ای برای خواستگاری كردن وجود ندارد…


عزیزم با من ازدواج می كنی؟

راههای زیادی برای مردها وجود دارد كه از زن مورد علاقه خود تقاضای ازدواج كنند.عزیزم با من ازدواج می كنی؟ و بعد مرد زانو می زند و یك حلقه از جیب خود در می آورد! این شیوه باستانی خواستگاری هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اما زنان امروز بیشتر دوست دارند با احساس و عاشقانه از آنها خواستگاری شود یك خواستگاری رمانتیك!


1 به اوج بروید!

اگر زن مورد علاقه شما یك ورزشكار است می توانید با او به كوهنوردی بروید وقتی به قله رسیدید از او خواستگاری كنید. دیگر راههای ممكن خواستگاری در حال موج سواری، اسكی و…است!!

2 یك فیلم بسازید

در یك فیلم ویدیوئی خودتان از او خواستگاری كنید و این فیلم را در كنار هم تماشا كنید. او حتماُ از ذوق بالا پایین خواهد پرید و از شما درباره ماه عسل خواهد پرسید.

3 میان زمین و هوا

از مهماندار هواپیمایی كه با همسر آینده خود سوار آن شده اید خواهش كنید از پشت بلندگو تقاضای شما را مطرح كند:

ما الان در آسمان سانفرانسیسكو در حال پرواز هستیم و هواپیما تا 45 دقیقه دیگر در مقصد به زمین خواهد نشست ضمناً جوآنا! مایكل می پرسد آیا افتخار ازدواج كردن را به او میدهید؟ بعد از این عبارت باید در آرزوی دو چیز باشید.

جواب مثبت جوآنا
هواپیما سالم به زمین بنشیند!

4 در اتوبان

فرض كنید در اتوبان اتومبیل دختر مورد علاقه تان را می بینید، از همه سبقت می گیرید تا به او بریسد. وقتی به او رسیدید یك پلاكارد در دست بگیرید كه رویش نوشته اید:لوسی، با من ازدواج می كنی؟ فقط مراقب باشید كه لوسی از فرط هیجان ترمز دستی را نكشد!

5 در سینما

می توانید از مسوولین سینما بخواهید كه قبل از شروع فیلم در بین آگهی ها متنی به صورت جولی، همسر من می شوی؟ را روی پرده به نمایش گذارد. ممكن است با این كار برنده جایزه اسكار نشوید ولی بدانید كه این رمانتیك ترین صحنه ای خواهد بود كه تا به حال به روی پرده آن سینما رفته است!

6 زیر باران

آبشار نیاگارای كانادا یكی از بهترین جاها برای ماه عسل است و كمتر كسی آنجا را برای خواستگاری انتخاب می كند. زیر باران ، بهترین جا برای تقاضای ازدواج است.

7 روز ولنتاین

به جای خریدن كارت و گل و شكلات برای روز Valentine بهتر نیست عشق خود را با مطرح كردن تقاضای ازدواج به او نشان دهید؟

 

8 یك راه ساده!

در هنگام بروز احساس عاشقانه خود از او خواستگاری كنید. مطمئن باشید او توان نه گفتن را ندارد.

9 از پلیس ها كمك بگیرید

این یكی شاید به تلاش زیادی نیاز داشته باشد . می توانید به كمك پلیس اتومبیل او را با جرثقیل به اداره راهنمایی ببرید و او را برای دریافت برگه تقاضای ازدواج احضار كنید!!

10 تولدت مبارك

روز تولد یكی از بهترین موقعیت ها برای گرفتن جواب =بله= است . بعلاوه او خواهد فهمید كه روز تولدش را فراموش نكردید و هرگز نخواهید كرد.

11 پست الكترونیكی

اینترنت همه جنبه های زندگی ما را با تكنولوژی همراه كرده است. چرا خواستگاری را نكند؟ فرستادن یك ایمیل با عنوان love mail هم راه دیگری برای مطرح كردن تقاضای ازدواج است.

12 با برنامه مورد علاقه او تماس بگیرید

اگر میدانید هر روز سر یك ساعت معین به یك برنامه رادیویی گوش می كند با آن برنامه تماس بگیرید و تقاضای خود را به طور زنده مطرح كنید. می توانید حتی از مسوولین برنامه بخواهید به طور همزمان با او تماس برقرار كنند.


پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز