اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تجاوز افسر پلیس آمریكا به پسر پنج‌ساله

مجموعه : مجله خبری روز
یك افسر پلیس واشنگتن به اتهام آزار جنسی پسربچه پنج ساله آفریقایی تبار هفته آینده در دادگاه واشنگتن محاكمه می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری یو پی آی، فرانك مك كوركل لومبارد افسر پلیس و متهم این پرونده‌ است كه طعمه وی، این بار پسرخوانده پنج ساله‌ رییس دانشگاه نورت «كارولینا» بوده است.

رییس دانشگاه طبق ادعای لومبارد از وی دعوت كرده بود كه پسر خوانده‌اش را تحت آزار جنسی قرار دهد. لومبارد از سوی ماموران پلیس آمریكا دستگیر شده و هم اكنون در بازداشت به سر می‌برد و دادگاه وی هفته آینده در واشنگتن برگزار خواهد شد.

تیموتی پالچاك كارآگاه واشنگتن با همكاری نیروی ضربت مقابله با جنایات اینترنتی علیه كودكان در منطقه شمال ویرجینیا، این افسر پلیس را شناسایی و معرفی كرده است. وی می‌گوید: تحقیقاتش در این زمینه از ماه ژوئیه آغاز شد.

پالچاك می‌گوید: این بار قربانی پنج ساله لومبارد پسرخوانده رییس دانشگاه نورت كارولینا بوده كه از نوزادی این كودك آمریكایی آفریقایی الاصل را به فرزندی قبول كرده بوده است.

لومبارد نیز به كارگاه پالچاك اظهار كرده كه همدست وی در این پرونده،‌ پدرخوانده قربانی‌اش است كه او را به دورهام دعوت كرده و از او خواسته كه قبل از آزار جنسی كودك، او را به ماده مخدر بنادریل آلوده كند.پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز