وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نقل و انتقالهای لیگ برتر

پس از پایان یافتن لیگ هشتم نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران آغاز شد و تیم ها برای جذب بازیکنان مورد نظر خود وارد عمل شدند تا برای استارت لیگ نهم آماده شوند.

محمد محمدی (قرارداد 2 ساله) و کیانوش رحمتی نفراتی هستند که حضور آنها در تیم استقلال تهران قطعی به نظر  می رسد و آبی پوشان تهرانی توانسته اند قرارداد فرهاد مجیدی ، امید روانخواه و هاشم بیگ زاده را نیز تمدید کنند.

تیم فوتبال سایپا که به نظر می رسد قرارداد بسیاری از بازیکنان خود را کاهش داده است بیشترین فعالیت را داشته است و به نظر می رسد زودتر از بقیه تیم ها فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است.

ابراهیم صادقی، رضا محمودی ، محمدجواد آشتیانی، وحید شیخ ویسی و سید حسین حسینی با حضور در هیئت فوتبال استان تهران، قرارداد خود را با تیم فوتبال سایپا تمدید کردند.در این بین ، ابراهیم صادقی و محمدجواد آشتیانی به مدت 2 فصل دیگر تیم فوتبال سایپا را همراهی خواهند کرد و قرارداد رضا محمودی با این تیم تهران 3 ساله است.فصل

همچنین داریوش یزدانی هافبک پیشین تیم های استقلال و برق شیراز با عقد قراردادی یکساله به تیم فوتبال سایپا پیوست. علاوه بر یزدانی ، سعید بیگی و امین منوچهری به ترتیب با قراردادی یک و دو ساله با تیم سایپا قرارداد خود را با باشگاه سایپا تمدید کردند.

جان نگودی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال ابومسلم و رضا خالقی فر هافبک تیم مقاومت سپاسی پس با امضای قراردادی یکساله به تیم فوتبال سایپا پیوستند.

تیم فوتبال سپاهان با به خدمت گرفتن احمد آل نعمه بازیکنان فصل گذشته تیم فولادخوزستان کار خود را در نقل و انتقالات آغاز کرد . قرارداد آل نعمه با سپاهان 2 ساله است.

همدانی ها قرارداد محمد غلامی و مصطفی چترآبگون را برای دو فصل دیگر تمدید کردند تا خیال هواداران خود را از حضور دو ستاره تیمشان در فصل آینده راحت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس نیز با به خدمت گرفتن شیث رضایی، امیر حسین صادقی ، میثم بائو فعالیت رسمی خود را در فصل نقل و انتقالات آغاز کرد

شیث رضایی و امیر حسین صادقی با عقد دو ساله به جمع سرخپوشان بازگشتند

ابراهیم شکوری مدافع چپ تیم فوتبال پیام خراسان با عقد قراردادی دوساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.شکوری بعد از آرفی دومین بازیکن پیام است که به جمع سرخپوشان می پیوندد. میثم بائو هافیک تهاجمی تیم فوتبال ابومسلم با عقد قراردادی دو ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.