اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

چیتی: احمدی‌نژاد پایه‌های كانون‌های قدرت و ثروت را به لرزه درآورد

مجموعه : مجله خبری روز
سمیه چیتی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس درخصوص مناظره میرحسین موسوی و محمود احمدی‌نژاد، گفت: در واقع برگزاری این مناظره با توجه به سخنانی كه بسیاری از جریانات سیاسی در ایام تبلیغات انتخاباتی در خصوص انتقاد به عملكرد دولت نهم بیان می‌كردند و دفاع و سخنانی كه احمدی‌نژاد در مناظره با موسوی گفت حقایق فراوانی را برای مردم روشن ساخت.
چیتی با اشاره به سخنان احمدی‌نژاد در مناظره با موسوی، اظهار داشت: احمدی‌نژاد بسیاری از سخنان و حرف‌هایی كه سال‌ها كسی جرات بیانش را نداشت، گفت.
وی افزود: احمدی‌نژاد امشب پایه‌های پوشالی كانون‌ها قدرت و ثروت در كشور را نابود كرد و باز هم نشان داد كه برای احیای حق مردم تلاش می‌كند.
این فعال دانشجویی با بیان اینكه در روزهای تبلیغات انتخاباتی اخبار فراوانی در خصوص دولت نهم از طریق جریان‌های گوناگون منتشر شد، تصریح كرد: گفته می‌شد بسیاری از این آمار بدون سند بوده و مردم به همین دلیل برای مشاهده مناظره احمدی‌نژاد و بحث پیرامون این آمار روز‌شماری می‌كردند تا مشاهده كنند كه در آخر چه كسی سخن حق را می‌زند و چه كسی بدون سند سعی در مسموم كردن فضا دارد.
چیتی خاطرنشان كرد: با توجه به سخنان احمدی‌نژاد در مقابل اتهامات موسوی در مناظره، احمدی‌نژاد به مردم نشان داد كه مواضع به حقی داشته است زیرا حاضر به شركت در مناظره شد تا بتواند حقانیت سخنان خود را به مردم اثبات كند.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا عنوان كرد: مردم در مناظره موسوی و احمدی‌نژاد به طور قاطع صحت حرف‌های رئیس جمهور را مشاهده كردند و مطمئنا آحاد جامعه با مشاهده این مناظره می‌توانند در روز 22 خرداد انتخاب درستی را انجام دهد.