عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

5 نکته اساسی برای موفقیت در کاهش وزن

5 نکته اساسی برای موفقیت در کاهش وزن
آیا شما نیز یک رژیم غذایی سخت دارید و برای این که وزن تان کاهش پیدا کند ،به شدت تلاش می کنید . پس خواندن این مطلب را به شما توصیه می کنیم .

1- وعده های غذایی منظمی داشته باشید، عنی سر ساعت معین غذا بخورید و سه وعده غذایی اصلی و سه میان وعده مصرف کنید.افرادی که وعده های غذایی منظمی دارند،کالری کمتری نسبت به افرادی که وعده های غذایی نامنظم دارند،دریافت می کنند.

2- برای غذا خوردن از بشقاب استفاده کنید،بنشینید و در کمال آرامش از غذا خوردن لذت ببرید.حجم غذای مصرفی افرادی که به این شکل غذا می خورند، نسبت به افرادی که با عجله و مستقیما از ظرف اصلی غذا، غذایشان را می خورند، به میزان 43 درصد کمتر است.
3- حداقل 30 دقیقه فعالیت بدنی متوسط در طی روز داشته باشید.البته باید آن را به تدریج به 60 دقیقه در روز برسانید.
4- میزان غذایی که مصرف می کنید و نوع غذایی که می خورید،دو مقوله ی جدا از هم هستند.به میزان متعادل غذا بخورید (یعنی حتی در مصرف یک ماده غذایی مفید،زیاده روی نکنید) و بیشتر غذاهای غنی از فیبر (مانند سبزی ها، میوه ها، غلات کامل ) و دارای پروتئین کافی و کم چرب را مصرف کنید.این شیوه غذا خوردن باعث ایجاد احساس سیری در شما می شود.
5- نگاه مثبتی داشته باشید. به جای اینکه مدام به ترازو و وزن کردن خودتان،فکر کنید، بیشتر به فوایدی که یک الگوی زندگی سالم می تواند برای شما به ارمغان آورد،بیندیشید.


 

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت