اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پرینتر کوچک وهمه کاره دل به بازار آمد

پرینتر کوچک وهمه کاره دل به بازار آمد
پرینتر دل B1165nfw  یک پرینتر لیزری تک رنگ است  که می تواند به صورت یک اسکنر مستقل،کپی گیر و یک ماشین فکس عمل نماید. این پرینتر Google Cloud Print، Apple AirPrint و اپلیکیشن آندرویدی موبایل برای دل پشتیبانی می نماید. این پرینتر قادر است که از طریق این اپلیکیشن پرینت دل ۴۰ صفحه را به طور اتوماتیک پرینتر بگیرد جالب است.

این پرینتر قابلیت نصب وایرلس بدون پسورد را دارد و کابر مهمان نیز در این صورت می تواند از آن بهره ببرد. پرینتر دل B1165nfw  علیرغم قیمت پایین دارای ویژگی هایی است که برای کار در محیط های اداری کوچک مناسب می باشد. این پرینتر دارای طول ۱۱٫۷ اینچی، عرض ۱۵٫۸ اینچی و ۱۱٫۵ اینچ عمق می باشد و وزن آن ۱۶٫۷۵ پوند همراه با کارتریج جوهر است.

باید توجه داشت این پرینتر جمع و جور اداری برای محیط کوچک مناسب است و برای کارهای بزرگ نمی تواند پاسخگو باشد.در حالی که دیگر از پرینترهای لیزری ارائه یک رابط صفحه نمایش لمسی با دکمه های مجازی و توانایی ویرایش عکس ها برای چاپ به طور مستقیم در کنترل پنل برخوردارند این پرینتر فاقد صفحه نمایش لمسی بزرگ برای انجام دستورات می باشد.


این پرینتر دارای حافظه ۱۲۸ گیگی است و حداکثر بزرگ نمایی مدارک را تا ۴۰۰ درصد و حداکثر کوچک سازی آن تا ۲۵ درصد می باشد. حداکثر رزولوشن پرینتی آن ۱۲۰۰ x 1200 dp است.ظرفیت رسانه ای استاندارد این پرینتر ۱۵۰ صفحه و ظرفیت باکس خروجی آن ۱۰۰ صفحه می باشد و یک ورودی USB 2.0 برخوردار است. قیمت این پرینتر ۱۴۹ دلار می باشد.