اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

عطری که با بو کردن آن لاغر می شوید

عطری که با بو کردن آن لاغر می شوید

عطری که با بو کردن آن لاغر می شوید

 

به گزارش ایران ناز اگر می خواهید لاغری را تجربه کنید این عطر را تهیه کنید. تب لاغری باعث شده دانشمندان دنبال جدیدترین و ساده ترین راههای لاغری و کاهش وزن باشند . به گزارش ایران ناز لاغر شدن روشهای مختلف و گاهی بسیار مشکل و پر رنج دارد .از گنهای لاغری گرفته تا ورزشهای سنگین و بلند مدت اما جالب است بدانید میتوانید با بوئیدن هم وزنتان را کاهش دهید جرا که بتازگی عطری تولید شده که وزن شما را کاهش و موجب لاغر شدن شما می گردد.

 

اگرچه بسیاری از افراد چاق سعی می نمایند با ورزش و روشهای متعدد دیگر کالری اضافی خود را سوزانده و وزن خود را کاهش دهند.برخی از روشهای لاغری بلند مدت و برخی طاقت فرساست اما اخیرا شرکت فرانسوی ولدز عطری به نام پرندز موئی تولید نموده است که شما را لاغر می نماید.

 

شرکت سازنده می گوید عطر تولیدی از میوه های خوشمزه و سبک ساخته شده و برای همه سلیقه ها مناسب است.عطر پرندز موئی بر خلاف سایر عطرها از ویژگی منحصر به فردی برخوردار است و ان کاهش وزن افراد است.

 

شرکت ولدز در خصوص نحوه عملکرد این عطر می گوید:”عطر موئی پیامهای خوشایندی را از طریق سلولهای عصبی به قسمت هیپوکامپ مغز می فرستد که در نهایت باعث کاهش استرس در افراد شده و نیاز پرخوری افراد را از بین می برد.

 

در تحقیق صورت گرفته 75 درصد زنان بین سنین 18 تا 75 سال اظهار داشتند که در مدت 28 روز استفاده از این عطر موجب شده است که حس پرخوری در انها کاهش یابد.قیمت هر شیشه عطر 100 میلی گرمی 15 پوند در بازار است