اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پیامک غیر اخلاقی زندگی این زن را سوزاند (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
پیامک غیر اخلاقی زندگی این زن را سوزاند (عکس)
اوایل مردادماه سال‌جاری زن جوانی با مراجعه به دادسرای خارك تهران پرده از سرنوشت سیاهی برداشت و به بازپرس بیضی‌زاده گفت كه از مزاحمت‌های پیامكی یك ناشناس به تنگ آمده است.این زن گفت: دو سال پیش ازدواج كرده‌ام. مدتی است كه از شماره اعتباری یك ناشناس پیامك‌های غیراخلاقی برایم ارسال می‌شود. ابتدا تصورم این بود كه پیامك اشتباهی فرستاده شده است، توجهی نكردم اما ارســـال این پیامك‌ها ادامه داشت و كار به جایی كشید كه پیامك‌های عاطفی جای خود را به پیام‌های كوتاه غیراخلاقی داد.
 
پیامک غیر اخلاقی زندگی این زن را سوزاند (عکس)

وی افزود: من كه از ترس لطمه خوردن زندگی زناشویی‌ام ماجرا را از همسرم پنهان می‌كردم تلاشم این بود تا خودم مزاحم را پیدا كنم و بخواهم دست از مزاحمت‌هایش بردارد اما موفق نشدم و مرد مزاحم گاه و بیگاه پیامك می‌فرستاد یا تماس تلفنی داشت و سكوت می‌كرد و هر وقت از وی می‌خواستم كه خودش را معرفی كند همیشه سكوت می‌كرد، نمی‌دانستم زن است یا مرد! دو ماه گذشت و ماجرا را با همسرم مطرح كردم، وقتی شنید خیلی ناراحت شد.

زن جوان گفت: پیامك‌های غیراخلاقی فرد مزاحم زندگی‌ام را بشدت دچار بحران كرده و وضعیت روحی و روانی‌ام را به هم ریخته و آبروی خانوادگی‌ام را به بازی گرفته است. وقتی دیدم چاره‌ای‌نیست برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت و فروپاشی زندگی‌ام تصمیم گرفتم شكایت كنم و حالا خواستار ردیابی مزاحم پیامكی هستم.

با ادعاهای زن جوان، تماس‌های تلفنی و پیامك‌های كوتاه تحت كنترل قرار گرفت و عامل ایجاد مزاحمت تلفنی كه در همسایگی خانه پدر این زن زندگی می‌كرد، دستگیر شد.مرد مزاحم كه ناصر نام دارد ابتدا خود را بی‌گناه دانست اما وقتی دید بازپرس و پلیس مداركی دارند كه وی عامل ارسال پیامك‌های غیراخلاقی به زن همسایه است، چاره‌ای جز اعتراف ندید.

وی به بازپرس بیضی‌زاده گفت: من قصد ایجاد مزاحمت تلفنی نداشتم اما یك روز خیلی اتفاقی كه از پله‌های آپارتمان پایین آمدم، با قبض تلفن همراه‌های همسایگان كه روی تابلو نصب شده بود روبه‌رو شدم، وقتی قبض‌ها را برداشتم قبض زن همسایه را دیدم و وسوسه شدم تا پیامك عاشقانه بفرستم كه بعد به سمت پیام‌های غیراخلاقی رفتم و حالا بشدت از كارهای خودم پشیمان هستم و تقاضای عفو و بخشش دارم.بنابر این گزارش، مزاحم پیامكی روانه زندان شده است و تحقیقات برای افشای دیگر اقدامات مشابه وی ادامه دارد که بسیار جنجالی است.