اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اتفاقی دردناک پس از عمل زیبایی این زن جوان! (عکس)

اتفاقی دردناک پس از عمل زیبایی این زن جوان! (عکس)
هنگامی که خانم لوسی متوجه شد لونا دختر 18 ماهه اش دچار سرطان شده است در پی یافتن علت این واقعه بود و زمانیکه فهمید کاری که خودش چند سال پیش انجام داده است باعث این اتفاق دردناک شده است بشدت احساس گناه و پشیمانی کرد.
 
به گزارش ایران ناز خانم لوسی 40 ساله چند سال قبل از ازدواج خود 3500 پوند هزینه کرد تا با استفاده از عمل جراحی، سینه های بزرگتری داشته باشد، وی از ایمپلنتهای ساخته شده توسط یک شرکت فرانسوی استفاده کرد که طبق آمار 15 تا 30% احتمال پارگی و نشت سیلیکون از آنها وجود داشت.
 
اتفاقی دردناک پس از عمل زیبایی این زن جوان! (عکس)
 
به گفته پزشک معالج این کودک، تغذیه او با شیر مسموم شده توسط سیلیکون تا حدود زیادی امکان دارد باعث بیماری او باشد. اگرچه پزشکان به دلیل عدم اطمینان 100% همچنان از انتشار حقیقت در این رابطه خودداری می کنند اما گفته می شود علت اصلی سرطان خون در این کودک 18 ماهه مسمومیت تدریجی وی توسط تغذیه با شیر مادر است.
 
لوسی میگوید بهتر است جراحان زیبایی وجود این احتمالات پر خطر و جبران ناپذیر را قبل از انجام عمل به فرد متقاضی گوشزد کنند، تا با توجه به اینکه انجام عملهای جراحی این چنینی در میان زنان محبوبیت بیشتری دارد از احتمال بروز حوادث مشابه جلوگیری شود.