عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

شیرین ترین اثر هنری در چین (عکس)

شیرین ترین اثر هنری در چین (عکس)

مرکز خرید مجلل چینی «چنگ دو»، به مناسبت اولین سالگرد تأسیس، به گروه دو نفری طراحی گرافیک و هنر «کریک و کارل»، سفارش ساخت یک کاشیکاری 185 متر در 7 متری تماما ساخته شده از آبنبات را داده است.

 

ساخت و اجرای این پروژه جالب، توسط سازمانی به نام «AllRightsReserved» مدیریت شده است. این سازمان، بیشتر برای نصب و نمایش مجسمه اردک پلاستیکی بزرگ اثر «فلورنتین هافمن» که در سراسر جهان به نمایش گذاشته شد، شناخته می‌شود.

 

شیرین ترین اثر هنری در چین (عکس)

برای ساخت این کاشیکاری خوشمزه، دو هزار نفر داوطلب، به مدت 5 روز کار کردند تا 13 تن آبنبات را در طرحی هندسی، رنگین و جذاب که توسط «کریک و کارل» طراحی شده است، به اجرا درآورند. این طرح شامل تصاویری از گل‌ها و صورت خرس‌های پانداست. این اثر هنری خوشمزه با نرده‌های آهنی حفاظت می‌شود تا عابرین پیاده گرسنه به آن دستبرد نزنند.

 

گروه هنری دو نفره «کریک و کارل» از دو طراح هنرمند «کریک ردمن» و «کارل مه‌یر» تشکیل شده است و آثار هنری این دو نفر تا به حال در موزه‌های بسیاری از جمله «موزه د لا پوبلیسیته» و «لوور» به نمایش گذاشته شده است. آن‌ها در پروژه‌های تبلیغاتی بسیاری برای شرکت‌های مشهوری چون لویی ویتون، گوگل، اپل، ووگ، و نیویورک تایمز نیز شرکت داشته‌اند.

 

آبنبات‌های استفاده در این اثر هنری بعد از جداسازی به همراه غذا، بین کودکان فقیری که در محل ساخت این اثر زندگی می‌کنند، پخش خواهد شد. غذاها و آبنبات همگی از طرف مرکز خرید چنگ دو اهدا می‌شوند.

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت