اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کار بی شرمانه ی این دختر بخاطر سیگار (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
کار بی شرمانه ی این دختر بخاطر سیگار (عکس)
به گزارش ایران ناز: یک دختر جوان چینی که 24 ساله است به دلیل افسردگی شدید به بیمارستان مراجعه کرد تا با یک روانشناس دیدار داشته باشد.او که ساکن جنوب شرقی چین است برای رویایی با مشکلاتی که اخیرا با آنها دست به گریبان شده بود به یک مشاور مراجعه کرد و هنگامیکه در اتاق انتظار منتظر ملاقات با پزشک بود از یکی از مراجعان درخواست سیگار کرد.
 
کار بی شرمانه ی این دختر بخاطر سیگار (عکس)
 
و زمانیکه با پاسخ منفی او روبرو شد کنترل عصبی خود را از دست داد و به داد و فریاد پرداخت و زمانیکه متوجه شد کسی به درخواست او توجهی ندارد خود را از بالکن بیمارستان آویزان کرد و اعلام کرد اگر کسی به او سیگار ندهد خودش را خواهد کشتمردم که از کار او متحیر شده و ترسیده بودند با پلیس تماس گرفتند و با رسیدن پلیس همه چیز آرام شد . یک افسر جوان پلیس به او نزدیک شد و با دادن یک عدد سیگار به او وی را به آرامش دعوت کرد.
 
کار بی شرمانه ی این دختر بخاطر سیگار (عکس)
 
او بعد از کشیدن 5 سیگار به گریه افتاد و پلیس جوان موفق شد در فرصتی مناسب او را از بالکن دور کند.گفته میشود این زن سابقه بیماری روانی ندارد اما اخیرا بخاطر مشکلات خانوادگی و اخراج از محل کار تحت فشار روانی بوده و همین امر باعث شد تا به روانپزشک مراجعه کند. پلیس این را تحت مداوا قرار داد و گفته میشود وی بدون هیچ جریمه ای بخاطر برهم زدن نظم عمومی بعد از بهبود شرایط روحی اش از اداره پلیس خارج شد.