اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

این فرد به چهره جهانی بی‌ ادبی تبدیل شده!! (عکس)

این فرد به چهره جهانی بی‌ ادبی تبدیل شده!! (عکس)
بحث حرفه ای قبل از بازی دو تیم بسکتبال لیگ حرفه‌ای آمریکا با دست به دماغ بردن یک مرد تماشاگر، تحت‌الشعاع قرار گرفت و به سوژه اکثر سایت های خبری دنیا تبدیل شد. به گزارش ایران ناز این برنامه که موضوع آن تفسیر بازی دو تیم بسکتبال نیکز و تریل بلیزر بود، در استادیوم رزگاردن پورتلند برگزار می‌شد و گفت‌وگوی زنده مفسران با تصویر بزرگ آنها در ورزشگاه و روی گیرنده‌های تلویزیونی پخش می‌شد.

در شرایطی که بحث داغ شده بود و همه مجذوب نکات کارشناسان بودند ناگهان یکی از هواداران که دقیقاً پشت سر مفسران قرار داشت با حرکتی ناخوشایند توجه بینندگان را به خود جلب کرد. این در حالی بود که مفسران غافل از این مرد به بحث خود ادامه می‌دادند ولی تماشاگران چشم به این مرد دوخته بودند!

 
این فرد به چهره جهانی بی‌ ادبی تبدیل شده!! (عکس)
نکته اینجاست که این مرد در چند دقیقه وسط برنامه دستش را در بینی‌اش کرده بود و پس از فراغت از این کار نگاهی بهت‌زده به دوربین انداخت و طوری وانمود کرد که متوجه دوربین نبوده است.
 
تصاویر این سوتی تلویزیونی که از دید عوامل پشت صحنه نیز به چشم نیامده بود در سایت های مختلف پخش شد و این مرد بی‌نزاکت را در کمتر از چند ساعت به چهره‌ای جهانی در بی‌فرهنگی بدل کرد! ظاهراً این هوادار بسکتبال نیز این روش را برای مطرح کردن خود انتخاب کرده بود!