اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

با این کار دوباره جوان شوید

با این کار دوباره جوان شوید
كارولینا آدامزمیلر نویسنده كتاب " بهترین زندگی را برای خود بسازید" می گوید: كاملا مطمئن باشید كه می توانید خوش بینی و احساس جوانی كه در 21 سالگی خود داشتید را دوباره تجربه كنید". " در حقیقت بدست آوردن دوباره آن احساسات شما را به سمت یك زندگی سالم تر و شادتر در درازمدت هدایت می كند" .این اقدامات ساده را برای بازگرداندن ساعت درون خود به عقب جهت رسیدن به اوج جوانی انجام دهید.

خوب بخوابید
مهم است

خواب كافی داشتن بهترین نكته برای برگرداندن سرزندگی انسان است. نویسنده كتاب " هرسال جوانتر شدن برای زنان" Henry Lodge می گوید: تنها زمانی كه در خواب هستیم ، بدن ما می تواند انرژی از دست رفته را دوباره بازپس گیرد. خوابیدن به بدن و مغز انسان كمك می كند تا به جنب و جوش بیافتد." شما می توانید هر چیزی را كه لایقش هستید، بدست آورید "

برای جبران کمبود خواب سعی کنید که زودتر به بسترخواب بروید تا 8 ساعت کامل چشمانتان استراحت کند ( برنامه های تلویزیون را از برنامه خود حذف کنید و حتی ظرف ها را هم در سینک ظرفشویی رها کنید ) بعد از 6 هفته اگر این کارها را مستمر انجام دهید ، می بینید که تبدیل به یک عادت سالم و پایدار می شود و تغییراتی را مشاهده خواهید کرد ( انرژی بیشتری خواهید داشت و تیرگی دور چشم کمتر می شود)